View Single Post
  #220 (permalink)  
Vechi 06 nov 2013, 11:16:18
alexandra123's Avatar
alexandra123 alexandra123 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 oct 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 1.801
Aprecieri acordate: 216
Am fost apreciat(a) de 301 ori in 237 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul

Sora mea a implinit 23 de ani, e in ultimul an la master si dupa ce a terminat facultatea, in cautarea unui loc de munca a patit aceeasi chestie...initial parea un post de secretara, apoi seful a inceput sa-i faca avansuri si sa-i spuna ca trebuie sa iasa cu el la restaurant, ca nu stiu ce...a fugit cat au tinut-o picioarele...a plecat si nu s-a mai intors acolo, cine stie ce ar fi putut pati daca ramanea...lasa ca doar n-o fi ultimul loc de munca de pe pamant...fii increzatoare ca o sa gasesti altceva...e bine ca ai sustinerea prietenului tau...

Imi pare rau tare de bunica ta, saracuta...poate totusi reusiti sa-l treziti la realitate pe "indragostit"

Adevarul este ca esti o fata tare frumoasa, dar daca tipul e casatorit si pervers...mai bine fugi din calea lui...cred ca e bolnav la cap .

te pup!
Buna Lore! Asa este lumea e plina de perversi needucati si etc, am fugit si eu cat de tare am putut, iar acuma ma simt mult mai linistita si in siguranta iar asta e mai presus de toate! Imi voi cauta altceva de munca prefer sa spal wc-uri decat sa fiu molestata! Totusi nu inteleg ce e in capul oamenilor in ziua de azi. Cat despre bunicu prefer sa plece sa nu il mai vad poate se linisteste si bunica putin. Vom vedea ce va fi, aseara m-am certat urat cu el dupa mi-am dat seama ca nu asa se rezolva problemele! Vom vedea pe mai departe acuma ma bucur ca sunt eu bine, te pup dulce!
__________________
Orice lucru bun in viata e imoral, ilegal, ori ingrasa..
Why is food sooo delicious???
Succesul e 99% transpiratie, 1% inspiratie
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...usi-12402.html

http://forum.slabute.ro/concursuri/t...3-a-12415.html