View Single Post
  #221 (permalink)  
Vechi 20 mar 2012, 22:52:38
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
Asa da Mari scumpa!! Cand am vazut mesajul Alynutei care te intreba daca de luni incepeti, in minte mi-a venit intrebarea: "da de ce nu de azi??" si uite ca tu ai spus:"de azi". Spor la treaba Mari..si sa pedalezi in fiecare zi. Incepi cu un umar de minute confortabil tie si maresti fiecare a doua zi. Deci eu propun sa stai doua zile la alcel numar. Adica incepi cu 15 minute..stai doua zile..si tot asa. Hai c apoti. Trec sa controlez sa vad ce raportezi, ok?

Te pup!!
Ce surpriza uriasaaaa!!!! Cami ce bucurie imi faci draga mea ca treci pe la mine. Poate iti amintesti ca bicicleta am mai folosit-o o vreme dar nu stiu acum ce se intampla dar nu-mi mai fac timp pt ea deloc. Tu care stii multe despre miscare , asa-i ca ar fi bine sa fie facuta dimineata pt ca organismul atunci se trezeste si metabolismul se intensifica daca faci un pic de miscare? Eu nu pot sa fac amarata asta de bicicleta decat seara la ore de ,, moroi,,( sti cei ala? ). Cred ca organismul meu deja doarme si mai dau eu jos.....nimic, doar ce ma chinui. Sa-mi spui cum este cu asta da?
Astazi nu am reusit sa trec peste tot pe unde as fi vrut dar incerc maine.Tie iti este bine cred ,da?
Te mai astept
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tor-11046.html
29.10.2015 =91,6
26.11.2015 = 89,1
Răspuns cu citat