Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #2282 (permalink)  
Vechi 16 nov 2009, 21:01:52
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Smile Re: Jurnal Adella

Citat:
Anterior postat de ras_cristalin Vezi mesajul
Dragii de voi asa ma bucur de tare pentru voi...
o cafea pentru porumbei
Multumim frumostare buna a fost ...eu am plecat azi de la 6 dimineatzadeja dorm pe mine


Citat:
Anterior postat de ali_lumi Vezi mesajul
Da ade ai dreptate! Eu vorbesc...
Pai vezi ...eeee...o sa-mi treaca mie ..dar dupa ce dau jos 2 kg

Citat:
Anterior postat de lalita Vezi mesajul
mersi adellutza acum in weekend am mai mancat in plus,dar de maine incep iar. oricum te inteleg ca ai frigideru plin dar las ca se goleste el nu-i asta niciodata o problema oricum cu placere,sper sa te ajute si pe tine pupici
Eu am incercat sa tin ceva azi dar nu s-a prea lipit ...asta e ,mi-au facut cu ochiul sarmalutzeleam avut pana ieri jeleuri ..nebunia mea ...alune inca mai am ...si tot asa ...numai zic de fructe ..as manca non-stopcand se mai goleste un pic fructiera gata ma apuc de treaba ...trebuie sa incep ...azi mi-au venit si musafirii deci ma simt imensa

Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul
Neata Adellutza!

Frumos ai spus ca voi nu mai aveti nevoie de luna de miere ca sunteti tot intr-o luna de miere mereu...asa suntem si noi doi: fiecare sfarsit de saptamana impreuna e o luna de miere, sau fiecare dimineata cand ne trezim si bem cafeaua impreuna e o mica luna de miere

Saptamana frumoasa
Cam asa e si la noi ...fiecare moment in care putem sa fim noi ..adica in intimitate e special
Ms frumos ...la fel

Citat:
Anterior postat de ras_cristalin Vezi mesajul
Te plangi de frigider prea plin? Pe mine m-a apucat jalea mai devreme ca tot gol e frigiderul meu si eu mananc cate un paharel de iaurt. Mi-a si mucegait painea, ca nu o mananc pe toata in timp util. Of, greu imi mai e aici cu mancarea.
Am pus la cale niste miscare in seara asta, o sa urc si cobor scarile din camin e prea frig sa alerg afara, asa ca e cea mai la indemana solutie. Sper sa nu ma vada cineva ca tot alerg pe aici, ca intru in pamant de rusine
Da ..e si asta o problema dupa cum vezimi-e greu sa ma urnesc...e buna ideea si eu m-am gandit asa ..mai ales ca stau in bloc de 10 etaje ..doar ca s-au uitat stramb veciniiasa ca vezi ..
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]