View Single Post
  #229 (permalink)  
Vechi 21 mar 2012, 16:19:28
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Citat:
Anterior postat de grasuta1961 Vezi mesajul
Felicitari pentru bicicleta !!!! Nu inteleg daca ai programul de la 9-17 de ce ajungi la 22-23 acasa???!!! Cat priveste de mers la sala stai linistita ca nu rade nimeni daca mergi la sala de forta .e mai greu la aerobic ca acolo nu poti tine pasul.Eu stiu ca am fost si-am renuntat si vreau sa fac macar acasa.La sala toate faceau in acelasi timp cu intructoarea ,iar eu eram total pe dinafara si nu numai ca gafaiam ca o locomotiva gara sa-si dea duhul,insa cand imi aduc aminte cum faceam cu bratele parca eram o pasare care inavata sa zboare si dadea din aripi in toate partile sa nu pice in cioc .stiu doar atat ca fetele erau pe jos de ras.Acum rad si eu cand imi aduc aminte.La sala de forta ma descurc,insa la aerobic sunt un dezastru national.
Mihaela , la 22-23 termin treaba si gasesc un pic de timp pt bicicleta. Pana atunci gatesc , fac cumparaturi, ordine si mai gasesc eu ce. La sala nu ma duc ca nu cred ca mi-ar placea . Aerobic , exclus . Am varice si nu-mi permit sa sar.Eu am un presupus diagnostic de tromboza profunda.Cand am facut embolia pulmonara, acum cinci ani , aveam si piciorul in gips dar si varice si medicii nu sunt siguri de motivul cheagului de sange care a plecat spre plaman.Asa ca eu am tratament de atunci cu anticoagulan ca sa fiu ferita de trombi. Zic ei ca am demonstrat ca sunt in stare sa fac embolie si trebuie sa fiu precauta.
Deci exclus sa sar ca-mi este frica sa nu sparg vre-un vas de sange. Acum trebuie sa inchid . Cei din jur ma grabesc
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tor-11046.html
29.10.2015 =91,6
26.11.2015 = 89,1
Răspuns cu citat