View Single Post
  #230 (permalink)  
Vechi 15 oct 2011, 09:27:36
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnal alynacrystyna

Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul

neata Nico!!!
face 3ani si 8luni , luna asta
multumim ..si eu sper sa nu fi ramas cu nimic, desi doctorii au zis ca ar fi trebuit sa se vada pana acum...oricum cand am iesit din spispatl, am mai facut o electroencefalograma, care a iesit normala ...acum sa vedem, ca oricum peste vreo 2 saptamani merg iar la o clinica in cluj sa ii mai fac o serie de analize , ca nu pot sta asa ....
de ex ieri dimineata, cum trebuie sa ii dau vreo 3 feluri de medicamente si inca niste vitamine si nu mai stiam daca i-am dat prafu anticonvulsional , toata ziua am stat cu frica, pana aseara cand i l-am dat iar....sunt foarte speriata si acum...si de aceea am decis sa merg la clinica aia , sa stiu si eu o treaba..ori e alba ori e neagra....
sincer , nici eu nu stiu cum am putut rezista, chiar nu stiu...eram distrusa...a venit o prietena din cluj la mine la spital si s-a speriat cand m-a vazut, desi mie nu mi se parea nimic anormal la mine
apai sa vezi iubita, cand am vazut ca i-au spart si dintisorii din fata cand au intubat-o, vai de capu meu...deci varza am fost...varza...ma bucur ca a trecut si sper sa nu fie nimic grav
pupici multi si tie si piticilor tai si muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulta sanatate!!!
salutare!!!
sa creasca fata mare si sa fie sanatoasa!!!
am vazut aseara dupa ce am citit mesajul si poze cu ea la tine in album ,este o fetita scumpa si tare frumoasa!!!
sa dea bunul Dumnezeu sa fie totul ok,asta iti doresc!!!
un weekend minunat si multa sanatate tuturor!!!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]