View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 16 iul 2010, 12:42:16
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Gelozia in relatie

Citat:
Anterior postat de lucia ely Vezi mesajul
hmm eu am un prieten de 2 ani...si de vreun an jumate sa schimbat e ff gelos eu nu puteam sa
-merg la suc cu colegele ca 2 zile nu vorbea cu mine
-sa merg pana la magazin (desi e pesre drum de mine)fara sa sun si sa ii zic
-din cauza geloziilor lui si a prostiei de 2 ani nu am avut zile de nastere,craciun paste etc...ci doar zile in care era deprimata ..cand am plans ...
-acuma ii e frica ca slabesc si o sa fiu cu alti
-daca is in bucatarie sa mananc si nu duc telefonu ...si nu raspund deja vb cu alti sau cine stie ce fac
-nu aveam voie sa vb la tel..(.doar cu mami sau cu tati ) sau pe mess knd eram cu el
-inainte cu cateva zile sa fiu cu tipu ..m-am mutat aici..intr-o comuna (unde toti tineri stau in casa ca nu ce face) drept nici nu ai ce face...deci nu am putut sa merg de acasa sa mai ies cu fost prieteni si actuali vb pe mess sau ne intalnim de craciun ...si zile de nastere 1 mai practic nu mai am nici un prieten(doar verisoarele mele doua mai exact )
multe altele
Eu zic sa fugi cat de tare poti. Si fostul avea probleme cu prietenele mele, cu iesirile, daca voiam sa dau jos era clar pt ca voiam sa fiu cu altii, am plans de nu stiu cate ori de ziua mea sau m-am simtit singura in multe momente importante. Nu are rost, iti mananca tineretile.

Citat:
Anterior postat de lucia ely Vezi mesajul

nu nu-mi place ...dar nu are cine sa ma sustina sa scap odata ....
ca eu mai mereu is singura si acasa si urasc singuratatea(
si ma apuca depresiile ...si el cum ma suna mai mereu ...raspund ma refer atunci cand ne-am desp .;...) si iar ne-am impacat
Asa crezi tu! O sa vezi daca te desparti de el ca o sa fie persoane care o sa te ajute. Asa am crezut si eu, ca daca ma despart de el raman singura (asta si vrea sa crezi), dar lucrurile sunt exact invers. Hai, curaj, gaseste-ti pe cineva care sa te merite.
Răspuns cu citat