View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 20 iul 2011, 10:32:09
mmm's Avatar
mmm mmm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: London, Anglia
Date: 166cm, 78.9kg
Mesaje: 116
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

'neata fetelor si merci de incurajari......
ce sa zic, intr-o oarecare masura a mers dar nu complet am mancat doar 100 cal, fara voi cred ca erau 300
mie nu mi se pare ca e mai usor mai tarziu. cum am zis eu am inceput cu 3 sapt inainte de concurs si probabil sunt in perioada aia de razboi cand corpul cere, ca simte lipsa. oricum, o sa incerc sa nu mai mananc dimineata pt ca seara oricum mananc, poate din lipsa de activitate sau nu stiu de ce.... ca toata ziua la fac sunt ok

redcris vezi ca porumbul ingrasa in cant mari, acum nu vreau sa ma intelegi gresit ca nu vreau sa fac nici o aluzie, dar la tara ca sa ingrase purceii inainte de craciun si sa depuna stratul de grasime, le da porumb. chiar sper sa nu ma intelegi gresit

dydee stiu ca sportul creste masa musculara, deci e ok. vezi ca ziceau la un moment dat fetele prin forum ca n-ar fi bine sa faci nici prea mult sport ca ajungi la un nivel de saturatie.

asa, si dupa cum ziceam fara dulciuri macar dimineata si la pranz si seara ne limitam la 'un ceva' dulce. sper sa tina.
aaa, m-am cantarit si eu azi si n-am scazut deloc dar nici n-am crescut. am fost putin suparata cand am vazut, dar au trecut doar 2 zile, sper sa slabesc ceva pana luni
Răspuns cu citat