View Single Post
  #2417 (permalink)  
Vechi 04 oct 2010, 21:14:40
curly.light's Avatar
curly.light curly.light este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Citat:
Anterior postat de Anycyk90 Vezi mesajul
Buna seara fetelor.Am avut multe restante(pagini) de citit...abia acuma am terminat:
Vreau sa felicit fetele care au castigat din nou o lupta din razboiul impotriva kg!
Am citit niste articole foarte interesante postate de huskygirl19 care merita studiate...
Referitor la chirie...am fost sa vad insa nu imi imaginam asa cum era acolo si am decis ca deocamdata sa raman in camin...principalul motiv e ca ma gandesc la parintii mei din punct de vedere financiar,desi ei ma sprijina prefer sa suport eu negativul pentru pozitivul lor.In fine...
Legat de dieta Am reintrat in forta
Meniu 04.10:

MD: Iaurt cremos
G: doua mere mici
P: Supa de dovlecei+ pipota de curcan+piept de pui la gratar+ 2 cubulete cioco 85%
C: 2 lg de gem+ceai verde cu sirop de agave+ o piersica

Ex: 5 km
Mie viata de camin mi se pare foarte frumoasa Cel putin de aici ,de acasa
Sincer,eu abia astept sa ajung la facultate,si sa stau in camin. Mi se par anii de studentie cei mai frumosi ,si statul singur cred ca ii strica
Fiecare are opinia lui, stiu ca iti doreai sa stai in gazda. Poate vor aparea si alte ocazii
Te pup
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]