View Single Post
  #2445 (permalink)  
Vechi 19 iul 2011, 18:53:48
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite

Citat:
Anterior postat de elenavulpe Vezi mesajul

Esti o fericita soro! Eu in viata asta am simtit o singura data asa ceva... de prin clasa a 7 pana dupa liceu, pentru acelasi tip.
Tata cand il vedea imi zicea o vorba: "si Hontig e mare da-i prost!" Era o vorba din studentia lui. Al meu era handbalist, mistooooo si acu ma misca amintirea lui. Dupa el... nu a mai existat asa ceva. Si nu... nu a fost impartasita iubirea. Mi-a zis ca sunt prea scunda si prea grasa pentru el (in clasa a 7-a)!
Si voi vreti sa ma vad io frumoasa! Tata imi zicea ca am "tenderul mare cat casa", mama imi zicea "mai mama draga, esti prea grasuta, tre' sa mananci mai putin", asta mi-a zis ca-s prea grasa pentru el... am tare din copilarie, da?

Nici prin cap nu mi-ar fi trecut...nasoala situatie...
Citat:
Anterior postat de Aida35 Vezi mesajul
iooooi nah alta deci suntem normale
Mai cred k si eu fac parte din categoria voastra a normalelor...adik la mine a inceput totul k un joc...era un care pe care...si la un moment dat am inceput sa ma simt k Tom cand plutea cu inimioare in ochi dupa pisicutza luinu am recunoscut...si nici akm nu o recunosc prea des(is eu mai interiorizata)dar si eu ink mai am perioade cu fluturi si inimioare in ochi
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......