View Single Post
  #245 (permalink)  
Vechi 22 mar 2012, 11:36:11
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul
Buna dimineat fetelooor!!! Va doresc o zi foarte frumoasa cu spor in toate.
Eu am venit la serviciu pe jos. O mare bucurie ca nu am mai facut-o de mult. M-am suparat ieri ca mi-am rupt ciorapii pe care doar ce-i cumparasem si m-am hotarat sa revin la pantaloni, desi sunt mai ,, mandra ,, in fusta. Asa ca mi-am luat blugii,o camasuta mai lunguta peste , niste pantofi sport ,,ala Smaily,,si am plecat pe jos. Mi-am lasat sotul cu masina. Oricum m-a suparat foarte tare aseara si trebuie sa ma linistesc cumva iar el sa simta ca sunt foarte suparata. M-a ranit cu niste cuvinte, care in opinia mea nu se spun nimanui cu atat mai mult persoane-i de langa tine. O sa-mi treaca si el stie asta.
Tot raul spre bine .
Acum mi-am facut cafeluta, ceaiul verde si amestecul de seminte cu iaurt.
Astazi as vrea sa am o zi de care sa fiu nultumita la culcare.
Buna Mari !!!

Imi pare bine ca mergi pe jos ! Si asta e f.f. bine.Mie imi place sa merg pe jos.Cu toate ca am permis si avem 2 masini eu merg peste tot numai pe jos.N-am mai condus de f. mult timp( cred ca am si uitat .De fapt nici nu mi-am mai preschimbat permisul.Imi pare bine ca ai inceput sa faci bicicleta.Asta e bine nu neaparat ca ne ajuta sa slabim,insa si pentru noi care avem peste 50 de ani ni se mai dezmortesc oasele.Uneori parca as fi tare ruginita ,asa ma dor articulatiile.Imi pare rau ca te-a jignit sotul tau.Sa nu permiti asa ceva,insa sunt sigura ca a fost o scapare.O sa scriu in jurnalul meu care e adevarul despre cantar.Acum te las si mai vorbim dupa ora 14.Pa si-o zi buna !!!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat