View Single Post
  #2537 (permalink)  
Vechi 19 ian 2012, 21:49:24
sweet4isabell's Avatar
sweet4isabell sweet4isabell este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 27 sep 2010
Locaţie: BUZIAS, Romania
Vârsta: 35
Dieta: disociata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 80
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Buna slabutelor,nu am scris de foarte mult timp pe site dar va citesc aproape in fiecare zi.Inca nu am devenit o SLABUTA dar imi doresc din tot sufletu(fie vorba intre noi nici nu am facut eforturi prea mari pt a obtine ceea ce imi doresc) am vazut k o slabuta tine DISOCIATA care si mie cam imi convine,am mai avut ceva tentative dar nu am tinut cat sa fiu multumita de rezultat.Ceea ce m-a determinat sa incep cu forte proaspete a fost o pereche de blugi care mi-au placut foarte mult azi cand am fost la magazin dar nu intru in ei si ma gandesc k de prin martie incepem sa mai dam jos din haine si atunci se vor vedea kg cum stau frumos pe noi.Va pop pe toate si va rog sa ma sustineti si pe mine pt a ajunge acolo unde vrem toate.
__________________
Veni,Vidi,Vici...Jurnal Isabell
sweet4isabell, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2034 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1517 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 485 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]