Subiect: Jurnal Dadutz*
View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 29 iun 2010, 12:04:10
jolye79's Avatar
jolye79 jolye79 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 21 mar 2010
Locaţie: CT, Romania
Vârsta: 44
Dieta: hipocalorica
Date: 163cm, 61.8kg
Mesaje: 2.186
Aprecieri acordate: 98
Am fost apreciat(a) de 530 ori in 366 mesaje
Implicit Re: Jurnal Dadutz*

Citat:
Anterior postat de Dadutz Vezi mesajul
nu cred ca doar la valcea...si nu facem fotbal de performanta...
ne mai stangem uneori mai ales in vacanta..si fete si baieti si mai punem si de un tenis, volei si da...chiar fotbal..
nu cred ca e ceva asa de neobisnuit pentru o fata..plus ca din ce in ce mai multe reprezentante ale sexului frumos sunt chiar microbiste si nu stiu daca esti la curent dar exista competitii de fotbal feminin si de talie internationala..asa ca nu e nicio rusine ca o fata sa faca asta.
mie una mi se pare absurda chestia asa...ca fotbalul e pentru baieti
insa fiecare cu parerea lui..

PS: da, chiar am setat bine sexul
Sunt foarte la curent cu toate competitiile, nu numai internationale si nu numai de fotbal, sotul meu este nu pasionat, ci obsedat de sport, urmareste orice meci, de orice natura, care este difuzat. Si are bunavointa sa ma "formeze" si pe mine.
Mie mi se pare absurd sa nu sesizezi ca a fost o gluma, dar na, fiecare cu inclinatiile lui...
__________________
Jurnal 2010
Jurnal Jolye79

Jurnal 2014 http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...4-a-12483.html
jolye79, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1951 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1434 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1435 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]