Subiect: Craciunitze sexy
View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 15:44:07
sandra24's Avatar
sandra24 sandra24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 nov 2010
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: hipocalorica
Date: 164cm, 67kg
Mesaje: 657
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Craciunitze sexy

Citat:
Anterior postat de basalic gina Vezi mesajul
poi mi e ciuda iubita ca am avut 92 kg am slabit 32..... si in 6 ani m am jucat cu 5 kg care acum s au facut 11 deci oare sa nu imi fie ciuda??!!!felicitari pentru tigari eu am incercat dar am mancat ca o purcica desi stiu ca totul pleaca din mintea noastra timp de o sapt cat nu am fumat eram ff stresata si am mancat mai mult ca de obicei.....
acum am inteles..ca nu ai mai fost atat de hotarata ca atunci cand le-ai dat pe alea multe..totul se rezolva cu vointa..cat despre tigari eu am si plans dupa ele alta data cand m-am lasat..mereu era un stres ca nu fumam...acum ultima oara cand m-am hotarat...am zis Nu gata ce mama ma-sii ...ma fac pe mine niste tigari...plus ca tigari plus cafea egal celulita pe picioare
sandra24, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2095 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1578 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1579 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat