View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 23 nov 2010, 12:50:37
MadaTm's Avatar
MadaTm MadaTm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 18 aug 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: dieta hipocalorica, nu foarte restrictiva
Date: 164cm, 50.4kg
Mesaje: 420
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Concurs: La post, dar sanatos!

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Ca sfat iti pot sugera sa inlocuiesti pateul vegetal si margarina cu alte produse preparate in casa...am vazut ca iti place usturoiul deci cred ca iti vor place si fasolele batute care au si multe proteine pe langa faptul ca nu au acele chimicale continute de pateul vegetal.Acel pate te umfla chiar de il consumi in cantitati mici deoarece e mai periculos decat margarina prin adaosurile pe care le are alaturi de grasime si amidon.
Daca nu vrei sa mirosi a usturoi de dimineata ies f bune fasolele batute cu un pic de mustar ...
Da, mai face mama cateodata un fel de pasta de fasole batuta si e foarte buna. Cu mustar? Suna foarte bine Mananc pate vegetal catoedata si cand nu e post si cel pe care il cumpar in ultimul timp e safe, nu are tot felul de prostii adaugate. E pate-ul de la Inedit, Helvet se numeste si din ce am citit pe el nu pare periculos (mai demult facusem o pasiune pe Mandy, care are atatea prostii adaugate de te ingrozesti)

Acum fug acasa la pranz sa mananc o ciorba de legume (cu multa fasole verde si morcovi) si mai vad eu ce mai gasesc acasa . Nu ma pot abtine sa nu te felicit pentru dieta sanatoasa si sportul pe care il faci! Bravo!

V-am pupat.
Răspuns cu citat