View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 21 iul 2011, 12:50:17
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Intr-o zi voi invinge- Jurnal Iliecata

Citat:
Anterior postat de iliecata2003 Vezi mesajul
Buna Animis. Imi era dor de tine
Mai nu stiu ce sa spun dar nu imi este foame, E deja ora mesei cu nr. 3 si ar trebui sa pap rosii, castraveti si ardei. ..... Dar nu stiu ce sa fac. Si sa bag ca nesatula in mine nu merge. Parerea mea. Cred ca o sa pap 1/2 de ardei ramas de la masa anterioara si gata. Ce parere aveti?
Din pacate saptamana asta nu am ajuns la masaj pt ca au venit "musafirii" si imi lipsesc rau de tot cele 2 sedinte pe saptamana. De abia astept ziua de luni sa ma duc sa "imi fac de cap".
La masa 4 cred ca pap numai punguta de alune de 50 gr si atat.
De abia acum imi dau seama ce senzatie ******* traiam cand mancam mult si nu imi venea sa ma opresc.

Las ca reusesc eu sa devin manechina si atunci sa te tii. Ma mai marit o data,

Adevarul e ca mai bine mananci cat simti nevoia, si vezi care o sa fie rezultatele, si apoi te mai orientezi. Nu te umple daca nu e nevoie, dar bea apa,macar!
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]