View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 15 ian 2014, 11:49:28
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada -Part 2 ;)

Citat:
Anterior postat de mihastef Vezi mesajul
Buna Andrada,felicitari ca te tii de sport.Eu stau c-am prost la capitolul asta.Am si eu o bicicleta eliptica dar ma cam plictisesc sa fac numai pe ea.am auzit si eu de T 25 si alte programe de sport ale lui Shaun T dar cum le descarc,unde le gasesc.tu de unde le-ai luat?
Te pup si spor in continuare la exercitii.Esti foarte tare!
Buna Miha! Am citit mesajul tau de la Rina . Sa sti ca si eu am trecut prin asta . Am avut perioade cand am tinut dieta cu oua si cartofi...Dar sa sti ca toate trec :*! Mai am o prietena care a nascut in iulie si in decembrie a primit alocatia,dar indemnizatia ciuciu...
Daca nu ai mai facut sport nu recomand T25...mai degraba HIp Hop abs e mai usor..eu cu asta am inceput acum 4 ani ..apoi Rockin Body..apoi pauza de nesimtire ...si alte probleme ... La eliptica poti face intervale 20 sec repede 10 mai incet,40 repede 20 incet,cum poti. Se ard mai multe calorii asa si e si mai distractiv. Poti sa te uiti si pe fitness blender pe site sa vezi daca iti place ceva low impact.
Imi place mult sa fac sport ! E mai greu pana iti intri in forma cat de cat, apoi nu vei vrea sa te mai opresti! Pentru ca una e sa faci foamea, sa slabesti si la prima masa mai copioasa sa pui imediat si alta e sa mananci aproape orice(orice eu acum ,dar inca lucrez la asta ) si sa vezi si minusuri si la cantar si la cm. Sa nu mai zic ca e gratis . Te pup si felicitari pentru scaderea la cantar :*! Sa te ti de treaba si sa nu te frustrezi prea tare daca mai greseti!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui AnDrAdAxl:
azra (16 ian 2014), mihastef (16 ian 2014)