View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 04 iun 2010, 12:29:57
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: LicuriciColorat

Citat:
Anterior postat de valentynavalentyna27 Vezi mesajul
bn Licurici.. dar io nu am cum sa pap o mancare din asta deoarece nu pot lua asa ceva la mn..un frunct as putea sa zikem... tu cam ce mananci o zi? cum ai putut sa slabesti asa mult?

pff atunci incerca cu fructe

poi am slabit pe etape)
am slabit o data vreo 5 kg,cu o dieta ceva mai drastica(nu am facut prea bine,dar noh...nu ma mai suportam) adica papam la md:branza cu rosii si iaurt/o felie de sunca,apoi la pranz supa de legume cu piep de pui,iar la cina tot supa deasta),faceam sport desul de mult,si fructe adica mere(si compot de mere) si grefe,seara daca mai imi era foame mai papam un pic de iaurt sau jumate de mar,nu prea recomand ce am facut eu,era cam putina mancare si e plictisitor rau
apoi am slabit cateva kg cu personalizata,doar ca eu oscilez,ba slabesc 3kg ba pun inapoi 1,ba mai slabesc ba ma mentin
apoi am tinut vreo2 sapt jumate SB faza 1 un pic schimbata,si am ajuns la 58.5,dar luni mi-a arata cu un kg mai mult,deci...
am un organism ciudat
singurul sfat pe care il dau(din propria experienta):3 mese si 2 gustari daca vrei sa slabesti,si sportul e sfant
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828