View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 14 oct 2010, 14:36:07
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Ce va bucura in general: Cadourile costisitoare ? sau Micile gesturi ?

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul

Pai la bac nu isi permit sa te pice...dar la scoala crede-ma k indiferent cat ai invata te pot lasa corigent pt k asa vor ei...si eu una era cat pe ce sa o patesc....eram clasa 12 a si ne-a venit o profa noua de mate...eu eram de 8-9 pana atunci la mate...dar profa asta avea pretentia sa mergem la meditatii la ea...eu bineinteles k nu m-am dus....mi-a pus un 4 pt k nu invatasem lectia care urmaam mers la director dar elevii nu au recunoscut nik pt k le era frik sa nu aibe si ei probleme...asa k era cuv meu impotriva cuv ei....ma asculta din nou 20 de ex....gresesc unul si imi pune 5iar comentez si merg la director si urma sa merg la inspectorat...dar cum mai erau doar 2 luni pana la bac diriginta m-a luat de-o parte si mi-a spus:stiu k nu e corect dar tu cu situatia asta risti sa o taraganezi mult si dak depasesti 2 luni nu mai intri in bac,asa k eu te sfatuiesc sa o lasi balta k sa poti da bacul linistita...am vb cu mama...mama mai departe cu cine cunostea si ea si acelasi lucru k diriga i-a spus...asa k am platit 2 ore de meditatii am luat un 10 dupa si nici k m-am mai dus...nici la ore da nici la meditatiidar asa am putut sa dau bacul linistita
Daca mai aveai 2 luni inseamna ca erai in semestrul 2, si cu numai 8 si 9 pana acum asta inseamna media 9 pe primul, deci teoretic nu aveai cum sa ramai
In plus exista si teste scrise si teze unde ori stii ori nu, ca doar nu ti-a taia rezultatele corecte
Nu as fi incurajat un elev din clasa mea sa se lase batut daca era nedreptatit.
P.S. exact mate am predat si eu
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat