View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 23:28:45
supergirl18's Avatar
supergirl18 supergirl18 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 14 mar 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Fructe si Legume
Date: 180cm, 74.5kg
Mesaje: 424
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Da, e ok, asa ca stai linistita! Nu-i loc de remuscari la meniul asta.
Dulciuri? Si mie imi plac. Zau daca stiu cu cine seman. Incearca sa-ti faci tu in casa ceva bun si sanatos, asa n-o sa mai ai remuscari.



Hello! Eu am mancat ca la cina ora 21, iar tu cateva fructe la ora 19. Hai Ioana, sunt fructe. Sincer pe mine nu ma baloneaza fructele, imi plac, eu am avut multe cine numai cu fructe si ma simteam tare bine, acum nah...nu-i recomandat, asta-i partea a 2-a. Dar stai linistita, ai meniu frumos.

Eu va las, ma bag la 30 min de HHA asa cum am promis.
Sper sa ma tina, n-am mai facut sport....
Ce e HHA ?? si cum de ai forta sa faci miscare la 12 noaptea adica eu una n-as putea nici sa ma bata careva
Pai mi-am cumparat azi o tavita micuta si vreau sa imi fac din ou separat albusu de galbenus batute bine adaugat niste branza de vaci iaurt slab si indulcitor si bagat la cuptor..am gasit reteta pe net si e pt dukan faza 1 in plus pare ceva delicios..o sa fac si o poza sa va arat ce imi iese ca nu am mai facut niciodata asa
Si tu ai papat ok la cina chiar daca la 21..salata cu ton..e ff bine in plus ai zis ca faci ceva miscare acum..deci e si mai bine
Eu zic ca daca sunt mancate singure chiar si mai pe seara nu-s asa grave fructele,bine sa nu fie prea multe,cantitatea chiar e o problema
Răspuns cu citat