View Single Post
  #2809 (permalink)  
Vechi 05 dec 2013, 10:38:57
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de silviadm Vezi mesajul
neatza....sa nu mai cari ca m'am speriaat si eu citind,lol!ccumparaturile cu sotul se face ....sau ia un ghiozdansi nul incarca tare:p
eu tre sa'mi lipesc de frunte meniul pe a2a zii,nici eu nu resesc prea multe (mananc paine integrala destul) dar fac ca tn incerc in continuare
de fapt intrasem sa'ti doresc o zii frumoasa
Neata, draga mea! Eu am astazi o zi mai lejera la birou, iar maine sunt liberaaa

Am adormit aseara cu parul ud si m-am trezit pe la 4 si ceva cu o durere de cap cu tot cu ochi si senzatie de greata...m-am chinuit si am adormit la loc pana pe la 7...acum sunt ok, mai incolo vreau sa ies sa cumpar cate ceva pt Mos Nicolae, dulciuri pt sot iar pt mine ceva permis

Dimineata am mancat 40 gr de biscuiti integrali, la pranz mananc pui cu orez si o sa incerc cina fara carbohidrati, poate doar niste fructe, acolo, oricum nu paine...

O zi frumoasa si tie, draga mea!
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de LOREDANA99; 05 dec 2013 at 10:41:57.