Subiect: Jurnal Adina
View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 06 iun 2011, 19:53:33
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul
Sunt delicioase Numai sa ai grija sa fie fara zahar
Pai eu nu am fost niciodata slaba De cand ma stiu am fost mereu cea mai plinuta din clasa, fetita gurmanda, pofticioasa si tot asa.Printr-a 5a am inceput cu sportul si cu dietele aiurea; alergam cateva ture de teren si faceam abdomene Am slabit ceva dar nu in mod semnificativ Apoi am facut ceva sala insa nu era bine echipata, am mers la una de la un azil de batrani unde m'au primit La celelalte la care am mers imi ziceau ca sunt prea mica Au urmat dietele incepand cu salata verde de care chiar si acum am o frica Si bine inteles ca in toamna anul trecut au venit si episoadele de infometare, pe care nu le recomand nimanui.Nu stiu, la mine nu au fost lungi, maxim 2 sapt dar crede-ma ca de atunci am mers numai pe ideea "Totul sau nimic"
Si uite-ma acum, incercand sa devin o slabuta sanatoasa.. O sa reusesc eu cumva, candva!
Eu am o prietena..care e in genul tau..nu mananca dulciuri aproape deloc , fast food deloc..pacat ca mananca f putin 400 de kal..eu i-am zis sa urce cu 50 kal pe zi..da nu stiu daca m-o asculta.O sa reusiti ma.Si voi chiar avetzi dc sa fitzi laudate..nu eu care mananc numa dulciuri..
Buna ideea asta cu "totul sau nimic" daca tin sb o aplic si eu
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done