Subiect: Jurnal porumbita
View Single Post
  #291 (permalink)  
Vechi 13 mar 2011, 14:06:42
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal porumbita

Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul


.....Multumesc , Alina , si bine ai venit pe la mine ....da ...e un pic asa cam cu incetinitorul ...dar acum am intrat un picut in panica ..daca tot a dat soarele ...si a-si vrea sa scad mai mult ....dar sunt sigura ca de vina sunt micile scapari de la regim ....nu reusesc sa fiu foarte constiinciosa ......De trei zile am facut curatenie generala in casa ...si cu sportul nu prea m-am omorat ..am urcat doar aseara 10 min pe bicicleta ...si am observat cum nu fac zilnic ..cum nu mai pot face 30 de minute ...trebuie sa o iau iar progresiv ....uf...uf ...mai ca tare ma enervez ...pe chiestia asta ....
Mai Nico mai ce ma fac eu cu tine...nu te mai gandi mereu la ce nu reusesti sa faci ci apreciaza ceea ce faci...cu abateri ori ba...ai scazut si ai scazut bn...stiu k toate vrem repede...dar decat repede,cu restrictii prea drastice si poi cu efect yo-yo mai bn asa...mai incetisor dar sigur...nu mai fi suparata k nu se duc nush cate kg la luna...ci bucarate de alea care se duc...pt k akm te inveti cu putin...te inveti cu sportul...si uite asa esti pe calea cea buna...pt k stii si tu destul de bn k dieta asta trebuie sa devina un stil de viata...nu e o simpla dieta ce o ti pe x perioada de timp....asa k un stil de viata..trebuie sa fie bun pt tine...sa fie adaptat la nevoile tale...la obiceiurile tale si sa nu ti se para prea chinuitor pt k deh dak ne simtim chinuite atunci sigur vom renunta la un moment dat
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......