View Single Post
  #2944 (permalink)  
Vechi 04 dec 2012, 10:11:55
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul


Mi-a placut de mosulica Niciolaie
Vai Clau... 11 kg... That's a lot womaaan!!!
Si ma bucur sa aud ca muschiuletii nu dezamagesc... la vara o sa fi hot hot hot!!! (Cu vocea lui Chris Tucker din "The 5th Element")
Am aruncat si eu o ocheada peste blog, nu am dat decat de o poza cu cei 3 micuti ai ei... ma asteptam la poze cu evolutia ei... Oricum... jos palaria in fata ei... Si noi avem cateva slabute cu care ne laudam si care atat de puternice sunt..., printre care Narawen si Rozi...
Somn dulce honey bunny, te tuc
Ralule, 11 nu sunt asa multe, mai ales cand vad fete care au slabit muult mai mult si intr-un timp mai scurt, dar eu sunt multumita.. Mai greu dar sigur

Eheei mai e pana la vara, cine stie ce-o sa mai fie pana atunci, poate ma fac la loc balenutza Ei glumesc, Doamne feri!
Mai nou m-am apucat de Chalean Extreme, adica exercitii cu greutati combinate cu cardio. 5 zile pe sapt: 3 zile greutati, 2 zile cardio si abdomen.
Ma dor muschii de la brate de nu mai pot

Am citit si eu un pic in jurnal la Narawen, dar inca nu am intrat in vorba cu ea.. Am ramas si eu super impresionata de cat a slabit, si Rozi.. Da dom'le asta e dovada ca se poate! Ca nu trebuie sa ne oprim din drum la cea mai mica piedica.. Sunt perioade in care ne saturam de sport si dieta, dar important e sa revenim pe baricade, asa cum ai facut tu si Dienush!

Sunt sigura ca si tu te vei lauda cu zeci de kg slabite, in no time!!

Pupa mare pe fata mea draga!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]