View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 17 oct 2012, 10:20:38
sandra24's Avatar
sandra24 sandra24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 nov 2010
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: hipocalorica
Date: 164cm, 67kg
Mesaje: 657
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal anti-resemnare (Maria)

Felicitari in primul rand pentru hotarare si initiativa!Foarte multe femei uita de ele,atunci cand au un copil,cand au un sot,am vazut muuulteee care spun ca gata sunt luata ce imi mai trebuie sa arat bine,cu alte cuvinte nu arati bine ptr tine,doar ptr altii,total gresit.In primul rand trebuie sa ne placa noua ce vedem in oglinda si dupa aceea sa avem pretentia de la ceilalti,avand incredere in tine si atitudine de invingator,cu siguranta ceilalti vor aprecia,chiar daca sotul/prietenul/iubitul ne spune ca aratam bine,eu cred k nu vor sa ne raneasca doar atat,cui nu i-ar placea o sotie in forma,fara colacei,cum ziceai tu.La mine nu e cazul,mie iubitul imi zice in fata tot iar eu am o fire mai deschisa,nu ma supar,dimpotriva ma ambitioneaza
Eu iti sugerez sa faci sport in continuare,si sa mananci sanatos,cat se poate bineinteles,in ziua de azi,si vei vedea ca perseverenta da rezultate,dupa aceea o data obisnuita,va deveni un stil de viata:!Succes
sandra24, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2095 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1578 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1579 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]