View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 07 iul 2013, 09:20:03
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Astrid

buna draga mea, m`a emotionat povestea ta .. si nu am decat sa te felicit pt optimismul pe care l`ai dobandit si increderea in propriile forte ! bravo ! in viata trebuie sa ne pese de noi insine in primul rand .. asa ca nu trebuie neaparat sa te gandesti la slabit, ci la faptul ca te simti tu mai bine ! un numar de pe cantar nu trebuie sa ne influenteze sentimentele

cu medicul tau ai vorbit despre un plan alimentar? ma refer in special in procesul de slabire .. ar fi bine sa il consulti sa te ajute pt ca nu e de gluma si poate risti sa iti pui mai rau sanatatea in pericol

eu din ce as putea spune este sa mananci multe legume (mai ales crude) si fructe de sezon, oleaginoase (au f multe proprietati) si multe leguminoase care sa iti asigure necesarul de proteine : fasole, linte, mazare, naut, s.a.
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui WhiteAngel:
Adina14 (07 iul 2013), astridromanov (07 iul 2013)