View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 23 feb 2009, 13:20:49
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit bun venit Teodora

Citat:
Anterior postat de teodora Vezi mesajul
Draga mea, datele tele m-au lasta masca........... vrei sa slabesti?
Buna Teodora!
Ne bucuram sa te gasim printre noi.

Voi lua remarca ta ca pe un compliment. Acum, intr-adevar sunt in stadiul in care nu mai am nevoie de slabire majora, a trecut vremea, pentru ca am tinut cure pina acum si intr-un final, dupa 10 ani de munca cu diete drastice,am ajuns la ideea unui stil de viata sanatos si acesta a fost si conceptul acestui forum
Mi-ar mai trebuie date jos maxim 3 kg dar asta mai asteapta


Citat:
Eu am reusit sa slabesc 20 de kg,dar cu multa rabdare, cu ajutorul lui Montignac si cu multa miscare (fitness si aerobic)bineinteles. Mi-au trebuit 6 luni.Nu cred ca e asa de mult. Nu? As vrea sa mai slabesc, pentru ca sunt inca ffffffffff multe kg in plus de dat jos........dar........ am mai scapt la o prajiturica, ceva dulce........Nu am avut niciodat probleme cu dulcele....dar ce e dulce e bun nu si sanatos.


va astept sa schimbam pareri
Eu zic ca ai facut bine si nu te-ai grabit sa dai repede jos acele kg, tot ce pleaca repede se intoarce la fel de repede In al doilea rand felicitari pentru ambitia ta, 6 luni ai fost o luptatoare adevarata. Se mai intampla sa te mai scapi la dulciuri, mai are si organismul nevoie de ele, dar important sa nu abuzezi

Poate ne spui mai multe detalii despre dieta Montignac (adica daca ai urmat-o ca la carte sau ai mai deviat), ce sport ai facut si orice alte sfaturi utile pentru fetele care vor sa slabeasca ca si tine
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii