Subiect: Dieta de 8 ore
View Single Post
  #301 (permalink)  
Vechi 14 sep 2013, 22:29:03
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Dieta de 8 ore

Citat:
Anterior postat de kartika Vezi mesajul
Countessa mea!
Acum,na...dau si eu cu(,) capu'...ca n-o fi foc si zic...uneori,doar uneori cand trantesti usa in urma ta,usa tot trantita-i...poti sa zici ca ai trantit"usor"??In rest...salutarile mele ca noi inca nu ne-am intersectat,nici in diete,nici in cuvinte...
In alta ordine de idei...doamnele sunt majore..sper,si-au pus posterioru' la bataie si piele-n protap...pielea lor!!!
Si vorbind de dieta,de principii,de...voiam sa zic si eu,tot asa cum zic si intreb mereu...pai...scrie pe la americani...la italieni,scrie ceva ca dieta asta se tine,voi stiti mai bine cum..dar pe nicaieri,dar pe nicaieri n-am vazut pomenit ceva de cele 3 ZILE,si intreb...de ce???
Salut si tie
Eu nu cred ca am trantit usi si am persecutat oameni pe aici.
N-a zis nimeni ca nu-s majore, dar nu cred ca se aplica principiul "sunt majora e dieta mea si n-ai voie sa zici nimic de dieta mea" Cum spuneam, rostul unui forum este sa fie un loc unde oamenii isi impartasesc pareri, si nu sa fie club privat de dieta.

Si revenind la subiect. Dieta e creata de un fizician cu master in jurnalism, asta apropo de ce ar fi de citit despre ea.

Cele 2-3 zile erau valabile pt cetoza (asta o confirma orice sursa serioasa despre cetoza) , nu pt dieta de 8 ore (despre care eu am intrebat frumos cum functioneaza) , dar s-a spus pe aici ca dieta ar functiona pe principiul cetozei. Si 16 ore de post cu 8 ore de cati carbohidrati vrea muschil tau nu este compatibil cu cetoza.
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat