Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #3016 (permalink)  
Vechi 08 iul 2010, 17:15:37
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de yulyka Vezi mesajul
neata slabuta!!!am o problema cu tikerul nu imi arata si greutatea actuala...ajutama si pe mine te rog...sa ai o zi frumoasa si sa te tii de treaba...te pup
Yulyka, problemele legate de functionalitati forum, adica cele care nu privesc slabitul, le pui lui Vadmin
Eu nu am cum sa le stiu pe toate.
http://forum.slabute.ro/intrebari-ra...tite-3984.html

Citat:
Anterior postat de Crysa Vezi mesajul
slabuta,

mi-am adaugat masuratorile in cm, si la grasimea corporala estimativa...tot nu-mi arata nimi (scrie ca masuratoarea talieie este incorecta)...de ce nu-mi scrie grasimea????

ma poti ajuta???
Pai iti scrie, m-am uitat acum:
30.3% (valoare riscanta, te incadrezi in categoria constitutie acceptabila)

Citat:
Anterior postat de Crysa Vezi mesajul
slabuta,

din pacate nu mai pot sa verific care era cantitatea reala (dupa ce am pregatit mancarea) deoarece ai mei au papat deja jumatate...deci ce facem in acest caz/?....o stergem sau ...?
Il las asa in moderare, nu sunt corecte valorile.
Daca mai faci odata sa cantaresti. Si atunci corectam.

Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
sigur ca nu sunteti strambe!
organismul nostru nu e format din doua jumatati identice - daca va uitati cu atentie o sa vedeti ca va difera si maiinile intre ele (incercati cu inele/bratari mai stramte), nu mai zic de figura, care extrem de rar e perfect proportionata.
eu am partea stanga un pic mai mare, dar, de exemplu, in urma unei fracturi care m-a tinut cu piciorul stang in ghips multa vreme, acum piciorul drept a devenit mai mare. repet, la nivel de milimetri, dar se cunoaste la haine si chiar la incaltari.
plus ca in magazin toata lumea iti da pantoful drept sa-l probezi (la majoritatea persoanelor jumatatea dreapta este cea un pic mai mare), iar eu ceream mereu stangul
Asta asa e Zoe
Dar la mine diferenta e foarte mare
2-2,5 cm.

Citat:
Anterior postat de Ciucik Vezi mesajul
Buna Slabutza,
Am intrat sa te intreb de sanatate Cum iti merge?
Merci Ciucik, cam obosita, nu prea seamana a vacanta....
Tu cum te descurci cu dieta?

Citat:
Anterior postat de Flori V. Vezi mesajul
Slabuta, multumesc pentru "jurnal". Nu stiu ce s-a intamplat ca ieri mergea, am observat aseara ca nu imi pot accesa propriul jurnal , frustrant de-a dreptul. Am crezut ca e de la net sau ceva de genul. Acum il pot accesa fara probleme, esti cea mai tare!
Daca iti apar erori sau ceva de genul, sa il anunti pe Vadmin prin pagina de contact Contactează-ne sau aici: Intrebari si raspunsuri legate de functionare

Pupicei
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat