View Single Post
  #31 (permalink)  
Vechi 14 oct 2010, 19:11:46
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Ce va bucura in general: Cadourile costisitoare ? sau Micile gesturi ?

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul

Dak vrei iti trimit foia matricola si ai sa vezi k in cls a 9a am avut media generala 9,a 10 a 9.5 si a 11 a 8.5....m-a lasase deja pe primul semestru dar nu m-am agitat pt k am zis k trebuie sa ma treak in al 2 a....si la teza mi-a pus 5...si bineinteles k tot la director am fost cu teza in dinti si mi-a spus k nah cum notele au fost trecute etc o sa aiba el grija sa vb cu profa k sa imi rezolve situatia in semestrul 2....si eu k proasta am crezut....asa k ajungand pe ultima suta de metri si vazand k de rezolvat e greu...am mers pe calea cea usoara...probabil k nu ar fi trebuit sa fac asa....dar stiam clar k usor nu va fi pt k fiind liceu bun nu vroiau probleme asa k cel mai probabil era k tot pe mine cadea vina si pana mergeam eu mai departe in cautarea dreptati puteau trece ani in care eu nu aveam diploma de bac....si de altfel si la bac am luat 8 la mate....akm sincer nu ma costa nik sa spun k de fapt eram eu talamba si am platit k sa trec....
eu nu m-am gandit ca nu erai in stare sa iei note mari, ci am crezut ca te-ai speriat degeaba si te-ai grabit sa faci ca ea Greseala a fost ca te-ai increzut in promisiunile directorului. Majoritatea directorilor sunt de partea profesorului si incearca sa matute gunoiul sub pres ca sa iasa scoala cu imagine buna. La inspectorat probabil ca se rezolva, dar tot nu pricep faza cu teza ca acolo nu te poate nedreptati, ce-i scris scris ramane.
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat