View Single Post
  #31 (permalink)  
Vechi 24 apr 2009, 00:09:45
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de milina Vezi mesajul
da slabuta... 9kg...simt ca pot...o intrebare...de ex eu de luni ma hotarasc sa tin o anume dieta ¨de vedeta¨, din reviste cum se zice..e alegerea mea...se poate acest lucru...sau trebuie sa urmam acea cale sanatoasa (ca asa zice concursul)...

mai simplu zis poate slabi fiecare dupa cum il bate capul (in ideea de a-si atinge target-ul) ...?!

cum sunt ¨verificati¨ concurenii?!...sa inteleg ca acest puncte se acorda in functie de raportul zilnic...cum avem certitudinea a acest raport (al fiecareia dintre noi) este unul corect?!

poop
Milina, am facut rectificari, ce parere ai?

Citat:
Pentru Raportul dat zilnic (punctajul se acorda in functie de alimentele folosite la mese sau daca urmati o anume dieta, trebuie sa o postati aici, ca sa vedem ce meniu are si daca va fi respectat cu strictete)

Toate cele 3 mese (eventual si 2 gustari) fara abateri, adica fara alimente care ingrasa sau strict alimentele dintr-o anume dieta = 15 puncte
Daca la una din mese s-a mancat ceva interzis sau altceva decat ce e specificat intr-o anume dieta = 6 puncte
Daca la 2 din cele 3 mese s-a mancat ceva interzis sau altceva decat ce e specificat intr-o anume dieta = 3 puncte
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii