View Single Post
  #31 (permalink)  
Vechi 09 mai 2011, 20:30:29
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Fit for life-Jurnal Sophia

Citat:
Anterior postat de sophia80 Vezi mesajul
am revenit
am facut o baie de o relaxare totala, un nou nascut ar fi invidios pe mine, cu multa spuma, cu ulei din samburi de struguri si cu lapte
si cireasa de pe tort, masaj din cap pana-n picioare cu ulei de argan, sau uleiul magic cum il numesc eu


dar sa trecem la Meniu si la Sporturi extreme
M1: 1 kefir cu 2 linguri fulgi de ovaz si 1 lingurita seminte de in
M2: 1 baton proteic
M3: salata grupa mare- amestec din salata verde, rosie, ardei gras rosu, castravete, vreo 6-7 masline mici, 1 felie mica de telemea de oaie rasa(pe post de condiment) , 1 felie de avocado si putin piept de pui
M4: un pumn de migdale crude
M5: 1 baton proteic
M6: amestec de legume mexicane la care am mai adaugat dovlecei si orez brun, impreuna cu piept de pui ---totul a intrat frumos la cuptor si apoi o parte in stomac

pentru restul zilei: 2 cafele
1 pahar mare cu apa amestecat cu 1 lingurita de tarate de psyllium
3,5 l de apa
suplimentele mele si ajunge


si Sport cu turbatul ( ca e turbat rau in antrenamentul asta)
ziua 9 : Vertical Plyo sau the mother of all workouts ever invented- 40 de minute si nu are nevoie de comentarii
are Shaun un comentariu la un moment dat unde zice "this is the beast guys, are you mentally and physically strong??"..cam cu asta se mananca


ma apuc sa-mi prepar o masca pentru moaca cu argila, argan, vitamine grupa mare , galbenus, etc.

cred ca mai revin..

hey sophia
felicitari
imi place tare mult si meniu si sportu,cred ca nu mai am ce sa zic in plus,bravo
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat