View Single Post
  #3169 (permalink)  
Vechi 17 nov 2010, 11:55:14
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Un ras_cristalin mai suplu

Citat:
Anterior postat de ras_cristalin Vezi mesajul
Buna dimineata
Azi am baut deja cafeaua cu al meu, am iesit pe terasa afara si am sorbit din cafea uitandu-ne la ceatza deasa care nu ne lasa sa vedem nici casa vecinilor Asa de rau mi-a parut cand a plecat, l-as fi tinut langa mine toata ziua

Ma apuc iar de bicicleta indata tu ieri ai facut?

Da, il atrage f. mult ideea de traditie si ii plac mult obiceiurile noastre bucovinene. La el acasa nu s-a tinut niciodata post, de aia nu prea e obisnuit. A avut un comentariu aseara, ca mananca mai mult si mai des ca sa se sature... si se teme sa nu se ingrase asa ca l-am invitat si pe el la sport si la abdomene.

Azi la MD pap fulgi de grau si de ovaz cu aroma de vanilie yummy. Le-am facut aseara alor mei un mic desert de genul asta, am adaugat si 2 prune uscate in fiecare portie, ca surpriza E de post si e tare gustos
Nu am mai facut ...m-am trezit ca vreau si era 11azi voi face dupa pranz ceva dansant
Vai e asa de frumoscum poate fi mai minunat decat sa bei cafeaua pe terasa in aer curat si alaturi de al tau ...noi bem doar in weekend cafelutacand ma voi angaja sigur ma trezesc mai devreme sa bem cafeluta
O zi minunata!
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]