Subiect: Jurnal Dadutz*
View Single Post
  #32 (permalink)  
Vechi 29 iun 2010, 14:12:44
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Dadutz*

Citat:
Anterior postat de Dadutz Vezi mesajul
nu cred ca doar la valcea...si nu facem fotbal de performanta...
ne mai stangem uneori mai ales in vacanta..si fete si baieti si mai punem si de un tenis, volei si da...chiar fotbal..
nu cred ca e ceva asa de neobisnuit pentru o fata..plus ca din ce in ce mai multe reprezentante ale sexului frumos sunt chiar microbiste si nu stiu daca esti la curent dar exista competitii de fotbal feminin si de talie internationala..asa ca nu e nicio rusine ca o fata sa faca asta.
mie una mi se pare absurda chestia asa...ca fotbalul e pentru baieti
insa fiecare cu parerea lui..
PS: da, chiar am setat bine sexul
Si eu jucam fotbal cand eram in generalaIn pauze eram calare pe mingeDar acum nu prea mai am cu cine sa joc


Citat:
Anterior postat de jolye79 Vezi mesajul
Crede-ma ca pentru mine nu este chiar o fericire maxima. Adica....poate am si eu chef sa ma uit cu sotul meu la un film de dragoste, nu la un meci de box.....
Eh,asa sunt barbatiiIubitu nu este chiar asa pasionat dar uneori mai se uita la meciuri si ma pune si pe mine sa ma uit dar dak i`as zice sa ne uitam la un film romantic nici vorbaNoi ne uitam la comedii sau horrorEu zic ca nu e important la ce gen de film te uiti,romantismul puteti sa`l faceti voiBine,acum eu am zis asa ca o parere,voi stiti ca sunteti mai mari
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]