View Single Post
  #3225 (permalink)  
Vechi 24 ian 2013, 12:01:22
redeeadoo's Avatar
redeeadoo redeeadoo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2011
Locaţie: BUCURESTI, Romania
Vârsta: 34
Date: 168cm, 74kg
Mesaje: 862
Aprecieri acordate: 345
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 317 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul


Ia uite cine e aiiiiiciiiii.. Mamica frumoasa!!

Ce mai faci tu Andreea? De fapt ce faceti voi? Bebe Teo e jucaush ai? Chiar, tu pe cand ai programat sa nasti?

Apropo de paine, si eu am gasit ieri niste retete faine cu seminte, faina integrala si secretul ca sa creasca e sa pui si o lingura doua de faina alba si cred ca asa voi face si eu...

Eh dispozitia mea e schimbtaore in perioada asta, ca-s cu rusii pe cap.. Dar incerc sa nu ma demoralizez si sa nu mai fac din tzantar armasar.. Am si eu probleme ca tot omul

Ma bucur tare mult ca m-ai vizitat!
Sanatate multa lui Teo si tie!
noi suntem bine, maricei, ieri am fost la control avem 1.3kg, iar data probabila a nasterii 16 aprilie , suntem primavarateci venim chiar inainte de Paste, ( e pe post de iepuras)
e un site super calumea(Laura Adamache) are tot felul de retete, cand ai timp sa le vizionezi, daca nu le stii deja
da in perioada cu rusii, eu eram super nervoasa, acum cu bebe, cand sunt melancolica, cand sunt super energica si voioasa, cand nu imi intra nimeni in voi(dar zic si eu ca am o scuza si imi permit....cum zicea sotul meu sa ma odihnesc pe rabdarea lui
multa sanatate si tie scumpa (and slow smoking)
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=VDK5P...0eMerYgOrEwx7Q
Doar prezenta iubirii in viata noastra ne intregeste si ne face umani.
redeeadoo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2009 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui redeeadoo:
coco23 (24 ian 2013), happygirldiana (24 ian 2013), Kclaudyia (24 ian 2013), rommyna (24 ian 2013)