View Single Post
  #3284 (permalink)  
Vechi 15 dec 2010, 11:40:31
Purple flower's Avatar
Purple flower Purple flower este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Buna dimineata la fetele Monti

Ame sa stii ca nu vad nimic din colindele postate de tine, e o pagina alba asa ...

Eu sunt moarta de somn ....am avut aseara de facut un proiect pentru scoala si am stat pana dupa ora 01:30 ....asta e , in timpul zilei n-am cum sa le fac ca sunt la munca si aici nu pot , asa ca ....
Vestea "buna" e ca mai am unul de facut pana vineri , deci azi ma asteapta din nou o noapte alba de toata frumusetea...

Eu ma tot gandesc cand o sa ma hotrasc sa trec pe mentinere cum o sa fac asta ..... adica la diversificare avem multe feluri de papa permise , as putea tine dievrsificarea la nesfarsit

Intre timp m-am impacat cu gandul ca de Craciun voi avea prima abatere de pana acum , o sa pap alea 2 felii de cozonac cred ca v-am innebunit cu subiectul asta si imi cer scuze .....fiecare cu piticii lui pe creieri...

Va pup si va diresc o zi minunata si calda ca la noi e friiiiiiig rau
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]