View Single Post
  #3289 (permalink)  
Vechi 17 mai 2010, 16:35:23
LoLy's Avatar
LoLy LoLy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bari, Italia
Vârsta: 55
Dieta: Monti pers
Date: 171cm, 107kg
Mesaje: 5.366
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea II

Citat:
Anterior postat de ailimac Vezi mesajul
Buna Slabutelor!!!
Ma bucur enorm sa va regasesc!!!! ma simt ca m-am reintors din nou acasa, dupa ce am lipsit aproape 2 saptamini, in care am adaugat 3kg, dupa ce reusisem cu atita truda sa le dau jos* le-am pus la loc in doar 2 saptamini, ce rusine.....) azi m'am cintarit, dimineata aveam 63 kg...nu mai stiu cum sa ma lupt cu kg acestea, ajutati-ma fetelor!!! am tinut Montignac faza 1, in care am ajuns de la 65 la 59 kg din ianuarie pina acum 2 saptamini, acum am pus la loc ce am pierdut....ce-i drept n-am facut miscare, am mincat inainte de somn si am amestecat glucidele cu proteinele, dar nu mai reuseam sa ma controlez....simteam ca foamea ma distruge....unicul lucru la care ma gindeam era sa maninc ceva. Azi am inceput regimul Monti din nou...cu greu, pina mi-am dus meniul pina la capat, dar n-am inclus in meniu si acele 50g de nuci ce le-am rontait la dejun, cu toate ca stiu ca nucile sunt interzise....Nu stiu ce sa ma fac....sunt disperata, imi pare ca niciodata n-am sa ajung la cele 56 kg mult visate....voi cum va descurcati fetelor?
Cum va luptati cu familia care sta si ride de tine atunci cind incerci sa faci aerobic sau sa nu maninci seara cu toti la masa, sau daca spui ca eu nu maninc asta ca e prea gras! si imediat ti se raspunde ca esti o proasta!!! Ce bine era cind eram singurica!!!
Imi pare rau pt tine! Monti spune clar ca in faza1 daca faci abateri grave pui dublu inapoi,ca la orice dieta de altfel.Fiecare dintre noi avem fam si avem neintelegeri,dar mergem drept pe strada noastra si nu auzim ceea ce spun ei.
Nu e nimic,important e ca te-ai oprit si acum ai luat-o de la capat! Sper ca de data aceasta vei reusi s-o duci pana la capat!
Nucile NU sunt abatere.Nucile,alunele si migdalele sunt permise,cu conditia sa fie crude