Subiect: Infometarea
View Single Post
  #33 (permalink)  
Vechi 04 ian 2010, 23:11:52
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Infometarea

Citat:
Anterior postat de lorycel Vezi mesajul
Buna fetelor! Ma bucur foarte mult k v-am descoperit, impreuna e mai usor. Si eu momentan ma infometez, stiu k nu fac bine, dar sunt disperata, nu ma mai suport, simt k dak continui asa o sa ajung sa ma sinucid. Vreau sa spun k de la 1 ianuarie 2010 pana astazi dim. nu am mancat nimic, doar apa am baut, am slabit 3 kg in trei zile dar ma simteam ametita si asa k am mancat un mar in dim. aceasta. Acum e mai bine, nu mai ametesc, in schimb visez la tot felul de bunatati si sunt nervoasa tot timpul. Acum am 70 kg si vreau sa ma infometez pana ajung la 65 de kg dupa care sa urmez o dieta mai putin drastica, asta k sa ma motiveze k altfel nu reusesc. Va pup, si mult succes in continuare.

vai Lorycel, cu riscul de a te supara pe mine o sa te cert
nu este bine ceea ce faci, te asigur ca ideea de a te sinucide devini din ce in ce mai grava pe masura ce te infometezi, am trecut exact prin aceleasi momente ca si tine si cu cat ma infometam, cu atat eram mai frustrata si hotarata sa fac acest lucru

te rog mult sa nu faci aceleasi greseli pe care le-am facut eu
citeste aici si poate o sa realizezi cat de grav se poate ajunge si o sa te convingi ca trebuie sa eviti aceasta capcana

SOS!!! Despre slabitul care devine obsesie!
Fii o slabuta inteligenta, spune nu infometarii!!!
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat