View Single Post
  #331 (permalink)  
Vechi 30 nov 2011, 12:25:21
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (28.11-13.02) - Slabute de Craciun

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Valeria ,ti-am mai explicat ,nu stiu ce s-a intamplat ,eu in weekenduri nu pot intra .Poate s-au inscris mai multe si de aceea s-a intamplat asta ,nu te poate da nimeni afara,eu una nu am facut-o .Slabuta ne poti spune ce s-ar fi putut intamplaChiar imi pare rau pentru Valeria
Buna Vidia
Este foarte simplu.

Am anuntat aici Regulament Concurs slabit sanatos (28.11-13.02) - Slabute de Craciun modificarile care trebuiau facute in unele grupuri. Era si o modificare pentru grupul vostru.

Din pacate, pana duminica seara, nu s-a facut modificarea pozei (din cate imi aduc aminte era un portret). In astfel de cazuri, se seteaza un timp limita pana la care se mai acorda timp de asteptare (foarte aproape de ora 23.59), dupa care participantul este automat scos din grup si se ofera posibilitatea unui alt participant de a se inscrie din ideea de a salva acel grup.

Acest lucru se face dintr-un motiv simplu:

- Duminica la ora 23.59 toate grupurile trebuie sa indeplineasca conditiile de participare. Ar fi gresit sa se stearga exact atunci participantul pentru ca nefiind grupul complet (trebuie sa fie 7 membri), nu va putea participa la concurs si este cel putin ciudat sa credem ca intr-un minut (intre 23.59-00.00) se gaseste repede un inlocuitor.
- Trebuie mentionat si faptul ca luni nu se mai pot face aderari/editari in grup.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii

Ultima dată editat de Slabuta; 30 nov 2011 at 12:31:25.
Răspuns cu citat