View Single Post
  #3323 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 12:48:46
danasonrisa's Avatar
danasonrisa danasonrisa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
BUNA DIMINEATA la toate fetele din casutasi BUN VENIT celor noi!Cafeluta se poate bea indulcita cu putina zaharina?sau nu?Fetele aici a nins putin,topaia baiatul meu cand a vazut,abia asteapta zapada!
Ce frumos, la noi se topeste si ploua...
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Roxi ,te pup,ce faci draguta? Ti-a venit rezultatul? Eu azi merg la dr. la,ora 16.
Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine!
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
da` n-am vrut si oricum ma plingeam ca is prea ocupata ca ma maninca pielea de la o alergie si alte nimicuri... Ce mi-e ciuda e ca nu sa vede ca am scris ca mi-e dor de voisi ca as sta toata ziua aici cu voi dar nu se poateee ca am inca treburi de facut si vreau sa termin ca vin sarbatorile si n-are mosul unde lasa cadourile
Fugi la doctor!

si m-am cintarit am68,2 nu e mult mai putin dar am zimbit incurajîndu-ma singura”ei vezi ca poti”[/QUOTE]
Bravo tie!
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
E reusita poza ,eu nu preaSi nu sunt nici fotogenica ,asa rau ies in poze .Ma bucur cand gasesc o poza in care -mi place cum am iesit ,si o pun imediat pe forum.
Eu am lipsit cateva zile de pe forum ,care au coincis cu venirea ta ,dar ne vom cunoaste noi pe parcurs. De tine e mai greu pana te inveti cu noi. Dar este timp.Si sa -ti spun un secret,ai nimerit unde trebuia,suntem cea mai tare gasca de pe forum.
Ai mare dreptate Alynuta!
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Si am uitat sa va spun ,si mie imi sunteti dragi toate,ma bucur ca ne-am cunoscut.
Si tu ne esti tare draga!
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna fetele mele dragi si scumpe ! Eu sunt ocupata cu drumurile dute,vino dupa soacra...cumparaturi...toata casa a ramas pe mine ,o sa intru sa va citesc si sa va doresc o zi buna ! O sa-l las deschis ! Aseara am facut si geamul din sufragerie cu luminite ! O sa pun poza acum !
Ma bucur ca esti mai bine, imi place mult geamul!!!
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

Rezist greu,m-am invatat sa-l iau pe ;;nu''in brate cand ma servesc cu ceva.Sunt asa o pofticioasa Anes ,si acasa vine baiatul cu cate-o bomboana sa mi-o bage cu forta in gura si eu o scuip afara. I-am zis eu nu mananc cu picul''eu ori mananc ori nu mai mananc''Mi-e pofta de toate.Dar am un secret ,sa am totdeauna ceva pregatit ,ca atunci cand ma ia foamea sa nu ma reped ca bezmetica la frigider.Maine imi fac ciorbita de legume si varza calita,din ele pot manca cat vreau. Si poate peste.Dar problema e ca am iarasi o aniversare maine ,va trebui sa merg satule de-acasa. Acum am vb. la telefon cu mama si m-a anuntat ca iar mi-a facut o prajitura. Aici mi-e cel mai greu. Cateodata ma enervez ,i-am zis ca ma chinuie,dar isi ocupa si ea timpul si eu in loc sa ma bucur o si cert.Asa mananca ai mei.Toata sapt. a facut cate ceva.Chec ,clatite ,azi nu stiu ce prajitura caci nu m-am concentrat s-o retin.Mai rau e cu rulada de banane care e preferata mea si vrea s-o faca in weekend. Daca stau mai multe zile cuminte ,fac mai greu o gafa.Dar daca odata am gafat sunt in stare sa ratez totul.
Offf, ma faci sa te invidiez, sa o pupi pe mami al tau!
Citat:
Anterior postat de ras_cristalin Vezi mesajul
Fulguta, tu esti albinuta sefa aici, toata ziua ai treaba si de toate faci. Tu ce mananci in perioada asta rece? Ce cruditati mai gasesti acum? Ma gandesc sa iti iau si eu exemplul si sa mananc asa macar seara.
Spor la treaba azi, eu ma duc sa invat ca maine ma prezint la examen si vreau sa fac impresie buna, ca mi-e draga profa !
Mult succes!

Citat:
Anterior postat de anky31 Vezi mesajul
Fetele,inca odata multumesc de primire,acum trebuie sa ma apuc de treburi.Pitica ma trage de pantaloni...
Va pup,sa aveti o zi buna!
Pup dulce la pitica!
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Fetele eu ies ,va urez un veekend cum vreti voi si Mos Nicolae sa fi bun si generos
Si tie la fel!
[QUOTE=Fulguta;425485]

Danuta vad ca ieri ai fost in plimbari,ai facut papa,deci in mare esti bine ! Inca o data iti doresc sarcina usoara si astept sa intri azi !
Ieri am ajuns franta, am luat pranzul si am dormit de la 16 la 19, fara sa ma misc, am cinat si am dormit iar!

Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
Danuta, Emy ce-or face?
Eu ieri am fost la Iasi, totul e ok! Revin cu detalii...
Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Buna fete dragi!ROXI voi tine cont de sfaturi,dar dupa sarbatori o sa incep o dieta,asa ca la carte,acum nu pot ,ca tin post. Oricum postul asta e cel mai sanatos pe care il tin acum. Nu mai mananc prajeli,prajituri de post,toata ziua fructe,legume fierte,salate,ceaiuri(sucuri din comert nu mai beau deloc),incerc sa beau apa ,dar pun lamaie in ea ca altfel nu prea intratoate astea le fac decand v-am intalnit pe voi ca eu in alte posturi ma ingrasam.I-mi trebuie multa ambitie, dar cu voi alaturi da data asta simt ca o sa reusesc! KIKA draga ,sa-ti spun ce-am papat azi?Pana la pranz ,un mar ,doua mandarine si am baut o cafea.LA PRANZ o farfurie cu fasole cu zeama cu doua felii paine integrala.LA CINA i-mi fac o salata si cred c-oi mai manca vreo doua mandarine pana ma culc.Am baut si ceai,apa cam putina E BINESa va mai zic ceva si plec iar dragutelor!AM UN CATELUS MIC!Azi mi l-a adus!E o frumusete!Ma duc sa-i iau patut,o curelusa ,jucarii,papica.PUPICI
Vreau sa vad catelusul
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna seara, feteleee!Mi-a fost dor de voi
Acum am intrat pe usa: al meu, cica, nici la baie nu te duci?
Calatoria a fost superr, pt ca am gasit zapada cand am trecut muntiiLa dus ningea tare,si al meu s-a grabit sa nu ne inzapezeasca cand trecem pasul..dar la intoarcere era soare si un er albastru si am facut o groaza de poze
Azi nu o sa citesc din urma, pun poze, fac dus si la nani, a sunt de la 5 plecata..am facut peste 1000 de km dus intors cu masinaNoroc ca avem masina buna
Va pupicesc mult de tot, va urez weekend frumos si ne "auzim" maine dimineata, la Md
Ce frumos ca ai avut zapada!
__________________
Jurnal danasonrisa