Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #3321 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 12:19:08
manumanuela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: alcazar de san juan, Spania
Vârsta: 45
Date: 158cm, 73kg
Mesaje: 2.335
Aprecieri acordate: 5.559
Am fost apreciat(a) de 3.898 ori in 1.155 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul
Neata!
Crezi ca-s de ajuns ptr Mos Nicolae?! (sa-i intrebi pe prichindei )

De ce nu?!
spor pe mai departe!
si ptr tine un cadou
Multimesc!O sa le pun in bradut!
  #3322 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 12:32:28
anes's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

[FONT="Courier New"][COLOR="Navy"][SIZE="3"]
Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul

.....
Daintai ii alerg bine pe copii ca sa adoarma si apoi il alerg bine pe Adri
si dupa atata lergatura, daca n-o asculti pe Fulgu sa te apuci sa te entrenezi, crezi ca mai rezisti la ceva, sau vei capitula si tu?!

Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul

Neata!
Crezi ca-s de ajuns ptr Mos Nicolae?! (sa-i intrebi pe prichindei )
.....

Mai bine nu-i intreb

Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul

La cat mai multe "vicii sanatoase" !
Iti dai seama cat trebe sa lucru la ele sa devina vicii?!?
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3323 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 12:48:46
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
BUNA DIMINEATA la toate fetele din casutasi BUN VENIT celor noi!Cafeluta se poate bea indulcita cu putina zaharina?sau nu?Fetele aici a nins putin,topaia baiatul meu cand a vazut,abia asteapta zapada!
Ce frumos, la noi se topeste si ploua...
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Roxi ,te pup,ce faci draguta? Ti-a venit rezultatul? Eu azi merg la dr. la,ora 16.
Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine!
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
da` n-am vrut si oricum ma plingeam ca is prea ocupata ca ma maninca pielea de la o alergie si alte nimicuri... Ce mi-e ciuda e ca nu sa vede ca am scris ca mi-e dor de voisi ca as sta toata ziua aici cu voi dar nu se poateee ca am inca treburi de facut si vreau sa termin ca vin sarbatorile si n-are mosul unde lasa cadourile
Fugi la doctor!

si m-am cintarit am68,2 nu e mult mai putin dar am zimbit incurajîndu-ma singura”ei vezi ca poti”[/QUOTE]
Bravo tie!
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
E reusita poza ,eu nu preaSi nu sunt nici fotogenica ,asa rau ies in poze .Ma bucur cand gasesc o poza in care -mi place cum am iesit ,si o pun imediat pe forum.
Eu am lipsit cateva zile de pe forum ,care au coincis cu venirea ta ,dar ne vom cunoaste noi pe parcurs. De tine e mai greu pana te inveti cu noi. Dar este timp.Si sa -ti spun un secret,ai nimerit unde trebuia,suntem cea mai tare gasca de pe forum.
Ai mare dreptate Alynuta!
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Si am uitat sa va spun ,si mie imi sunteti dragi toate,ma bucur ca ne-am cunoscut.
Si tu ne esti tare draga!
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna fetele mele dragi si scumpe ! Eu sunt ocupata cu drumurile dute,vino dupa soacra...cumparaturi...toata casa a ramas pe mine ,o sa intru sa va citesc si sa va doresc o zi buna ! O sa-l las deschis ! Aseara am facut si geamul din sufragerie cu luminite ! O sa pun poza acum !
Ma bucur ca esti mai bine, imi place mult geamul!!!
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

Rezist greu,m-am invatat sa-l iau pe ;;nu''in brate cand ma servesc cu ceva.Sunt asa o pofticioasa Anes ,si acasa vine baiatul cu cate-o bomboana sa mi-o bage cu forta in gura si eu o scuip afara. I-am zis eu nu mananc cu picul''eu ori mananc ori nu mai mananc''Mi-e pofta de toate.Dar am un secret ,sa am totdeauna ceva pregatit ,ca atunci cand ma ia foamea sa nu ma reped ca bezmetica la frigider.Maine imi fac ciorbita de legume si varza calita,din ele pot manca cat vreau. Si poate peste.Dar problema e ca am iarasi o aniversare maine ,va trebui sa merg satule de-acasa. Acum am vb. la telefon cu mama si m-a anuntat ca iar mi-a facut o prajitura. Aici mi-e cel mai greu. Cateodata ma enervez ,i-am zis ca ma chinuie,dar isi ocupa si ea timpul si eu in loc sa ma bucur o si cert.Asa mananca ai mei.Toata sapt. a facut cate ceva.Chec ,clatite ,azi nu stiu ce prajitura caci nu m-am concentrat s-o retin.Mai rau e cu rulada de banane care e preferata mea si vrea s-o faca in weekend. Daca stau mai multe zile cuminte ,fac mai greu o gafa.Dar daca odata am gafat sunt in stare sa ratez totul.
Offf, ma faci sa te invidiez, sa o pupi pe mami al tau!
Citat:
Anterior postat de ras_cristalin Vezi mesajul
Fulguta, tu esti albinuta sefa aici, toata ziua ai treaba si de toate faci. Tu ce mananci in perioada asta rece? Ce cruditati mai gasesti acum? Ma gandesc sa iti iau si eu exemplul si sa mananc asa macar seara.
Spor la treaba azi, eu ma duc sa invat ca maine ma prezint la examen si vreau sa fac impresie buna, ca mi-e draga profa !
Mult succes!

Citat:
Anterior postat de anky31 Vezi mesajul
Fetele,inca odata multumesc de primire,acum trebuie sa ma apuc de treburi.Pitica ma trage de pantaloni...
Va pup,sa aveti o zi buna!
Pup dulce la pitica!
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Fetele eu ies ,va urez un veekend cum vreti voi si Mos Nicolae sa fi bun si generos
Si tie la fel!
[QUOTE=Fulguta;425485]

Danuta vad ca ieri ai fost in plimbari,ai facut papa,deci in mare esti bine ! Inca o data iti doresc sarcina usoara si astept sa intri azi !
Ieri am ajuns franta, am luat pranzul si am dormit de la 16 la 19, fara sa ma misc, am cinat si am dormit iar!

Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
Danuta, Emy ce-or face?
Eu ieri am fost la Iasi, totul e ok! Revin cu detalii...
Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Buna fete dragi!ROXI voi tine cont de sfaturi,dar dupa sarbatori o sa incep o dieta,asa ca la carte,acum nu pot ,ca tin post. Oricum postul asta e cel mai sanatos pe care il tin acum. Nu mai mananc prajeli,prajituri de post,toata ziua fructe,legume fierte,salate,ceaiuri(sucuri din comert nu mai beau deloc),incerc sa beau apa ,dar pun lamaie in ea ca altfel nu prea intratoate astea le fac decand v-am intalnit pe voi ca eu in alte posturi ma ingrasam.I-mi trebuie multa ambitie, dar cu voi alaturi da data asta simt ca o sa reusesc! KIKA draga ,sa-ti spun ce-am papat azi?Pana la pranz ,un mar ,doua mandarine si am baut o cafea.LA PRANZ o farfurie cu fasole cu zeama cu doua felii paine integrala.LA CINA i-mi fac o salata si cred c-oi mai manca vreo doua mandarine pana ma culc.Am baut si ceai,apa cam putina E BINESa va mai zic ceva si plec iar dragutelor!AM UN CATELUS MIC!Azi mi l-a adus!E o frumusete!Ma duc sa-i iau patut,o curelusa ,jucarii,papica.PUPICI
Vreau sa vad catelusul
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna seara, feteleee!Mi-a fost dor de voi
Acum am intrat pe usa: al meu, cica, nici la baie nu te duci?
Calatoria a fost superr, pt ca am gasit zapada cand am trecut muntiiLa dus ningea tare,si al meu s-a grabit sa nu ne inzapezeasca cand trecem pasul..dar la intoarcere era soare si un er albastru si am facut o groaza de poze
Azi nu o sa citesc din urma, pun poze, fac dus si la nani, a sunt de la 5 plecata..am facut peste 1000 de km dus intors cu masinaNoroc ca avem masina buna
Va pupicesc mult de tot, va urez weekend frumos si ne "auzim" maine dimineata, la Md
Ce frumos ca ai avut zapada!
__________________
Jurnal danasonrisa
  #3324 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 13:00:57
anes's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Gata, am pus cateva pozecu rochita cu care vreau sa ma imbrac la intalnirea din iunie, in albumul vechi
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3325 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 13:11:12
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Weekend placut iti doresc si tie,la mine Mosul nu o sa vina ca am ramas fara banuti in ultimul timp ,cu plecarea cumnatei,trimis iar pachet pentru ea....dar nu asta conteaza ,noi sa fim sanatosi !
Asa este Fulguta, si noi vrem tot sanatate multa!
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Gata, iubitelor, am pus poze, fug la dus, va pup, nopate buna!
Sunt frumoase si tu esti superba!
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Noapte buna fete dragi si scumpe ! La mine ploua si nu pot sa dorm ca se aude cum cade ploaia !
Si la mine a plouat toata noaptea, ploua si acum si cica abia maine dimineata se opreste
Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
INTREGII CASUTE CU FETELE DRAGI:
Este tarziu, treaba terminata pe un sfert, maine restul, iubi rade de mine spune ca mai am putin si convietuiesc cu voi, nu este departe de adevar . Mai am putin si ajung si eu tot asa deci va spun noapte buna!
Pupici dulci la toate fetele.
Ce scumpa este, si eu voi ajunge asa...stau pe scaun la laptop prea mult
Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
Anesa asta ptr tine sa nu mai ai pofte de cahhhh
mege la mic dejun prinzi energie.

Ptr restul fetelor fructe si cereale ptr a incepe dimineata cu zambetul pe buze


Danuta asta ptr tine


Sa aveti pofta dragele mele, eu sunt la cafea
Iti multumesc mult e superba poza!
Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
Va doresc o zi buna tuturor, ies si daca imi ramane timp liber intru mai tarziu, am curatat hornul sa nu se murdareasca Mosul cand va veni si continui cu restul treburilor. Va pup si spor in toate sa aveti.
Danuta, ma bucur ca sunteti bine, papa mai bine si ai grija de voi
Pap cat pot de bine, mi-a dat sa iau de azi Elevit (12 vitamine, 4 minerale si 3 oligoelemente)deoarece i-am zis ca am slabit 2,4 kg si nu mai pot manca nici peste, plus ca postesc... Bobo are acum 18 mm, fata de 7,8 mm miercurea trecuta! Ieri i-am auzit iar inimioara batand! Doctorita mi-a dat sa fac primele analize (multe). Vreau sa le fac tot in Iasi, asa ca am mers si am intrebat cat costa. Raspunsul este 552(!) dar important este sa fie bune si sa fim sanatosi! Daca nu se schimba la culoare scurgerile, voi merge peste 2 sapt la control iar, si peste inca 2 sapt (cand voi fi in sapt 12) voi face o ecografie morfologica. Cam asta a fost ieri...
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Neata fetele frumoase ! Eu acum am intrat in casa ,am fost cu al meu ingeras chelios la analize sa le repetam din nou ,nu prea imi placea cum se simtea ! Pentru cine nu stie din fetele noi ingerasul chelios nu este bebele meu este iuby ! Pe urma am dus-o pe soacra la munca,venit acasa pregatit pentru al meu sa pape ! El a plecat cu baietii la cafea si eu ma apuc de calcat si sa fac o fasole scazuta cu carnati pentru soacra si pentru al meu orez la punga cu piept de pui ! Va doresc weekend minunat alaturi de cei dragi !
Si eu iti doresc un weekend linistit!
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna fetele....o zi linistita pe placul vostru va dorec....azi daca pot intru pe seara.....
Si tie la fel Angela...
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna Danuta draguta ! O zi usoara iti doresc si multi pupici lui Bobo ! Sper ca te simti bine azi !
Si noi te pupam, azi si din partea lui Max si a lui Duru!
Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Buna dimineata,fete dragi !KIKA mersi pentru cafea,acum o beau dar pun si putin lapte de soia in ea,un picDANA ma bucur ca esti bine,cum a fost la medic?ANES,FULGUTA, buna dimineata dragutelor,va doresc o zi bunaEu m-am cantarit astazi,la o saptamana de cand sunt cu voi si cantarul mi-a aratat 67,200,cica am slabit 800gr,asa o fi?
Bravo MANUELA!

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Gata, am pus cateva pozecu rochita cu care vreau sa ma imbrac la intalnirea din iunie, in albumul vechi
Merg acusica sa o vad!
__________________
Jurnal danasonrisa
  #3326 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 15:24:24
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

M-ati lasat singurica Lasa ca plec sa fac treaba Dar inainte de asta........

O femeie batuta rau se duce la doctor.
Doctorul:
-Ce s-a intamplat ?
-Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.
-Am un leac foarte bun pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu
imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.
Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se
intoarce la doctor.
-A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa
baut, eu faceam doar gargara cu ceai de musetel, si el nici macar o data nu m-a atins.
-Vezi daca-ti tii gura ?


Într-o zi, o soţie se plange soţului:
-Dragă, sant nemulţumită că am sanii mici.
Soţul îi răspunde:
-Ia o bucată de hartie igienică, freac-o între sani şi în caţiva ani ai să vezi că o să-ţi crească.
-De unde ştii ? întreabă mirată soţia.
-Cu fundul a funcţionat, nu-i aşa ?


Un student se duce la cantina si singurul loc liber este langa un
profesor.. Neavand ce face, se aseaza acolo. Profesorul spune :
-Porcul nu-i este prieten porumbelului.
Studentul raspunde :
-Bine, atunci eu am zburat.
Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai
grele intrebari, dar acesta raspunde la toate. In cele din urma,
profesorul il intreaba :
-Vezi pe drum un sac de minte si unul de
bani. Pe care il iei ?
−Pe cel cu bani.
−Eu l-as lua pe cel cu minte.
−Fiecare cu ce n-are…


O blonda se duce la sex-shop si cere un vibrator.
Vanzatorul:
−Da domnisoara..aveti expuse pe perete toate modelele de vibratoare..
Blonda:
−AA..il vreau pe ala rosu din stanga.
La care vanzatorul:
−Domnisoara ..ala e extinctorul.


Un bărbat merge cu liftul. La un moment dat, intră o femeie. După două etaje, femeia opreşte liftul, se uită cochet la el, îşi dezbracă bluza şi sutienul şi le aruncă pe jos.
-Hai, fă-mă ca să mă simt ca o femeie.
Bărbatul se gîndeşte puţin, îşi dezbracă cămaşa, o aruncă pe jos şi spune:
-Hai, spal-o şi calc-o.
__________________
Jurnal danasonrisa
  #3327 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 16:35:07
cris17's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica si sport
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 2.152
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 117 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul

si dupa atata lergatura, daca n-o asculti pe Fulgu sa te apuci sa te entrenezi, crezi ca mai rezisti la ceva, sau vei capitula si tu?!
Nuuuuu apoi e randul meu sa alerg in jurul mesei, sa o strang si al chiuvetei
Mai bine nu-i intreb
Eu i-am intrebat pe ai mei daca-s destul de mari cizmulitele alea si au spus:
"Credem ca ajung, mami. Dar ptr Raluca?!"

Iti dai seama cat trebe sa lucru la ele sa devina vicii?!?
Poate daca am avea in cap, ca nu avem voie sa tinem dieta, nu avem voie sa facem miscare, atunci or sa fie muuuult mai atractive si o se transformam in "vicii" imediat
__________________
  #3328 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 17:34:53
ella 78's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Fetelorrr am dat de naibaam variolaaaace ma fac???????? Ma scrpin de cred ca o sa-mi crape pielea si nu mai pot.Am intrat numai un pic ca mi-e dor de voi nu stiu daca stau mai mult.aaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  #3329 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 17:37:46
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Aha iti era dor de noi ! Ai ramas singurica fara Emy azi !
Pai normal ca mi-era dor de voi.
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna seara, feteleee!Mi-a fost dor de voi
Va pupicesc mult de tot, va urez weekend frumos si ne "auzim" maine dimineata, la Md
Servus Emy drag...am vazut pozele, comentat.
Daca racesti, iei bataie
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul

Cel mai nasol pariu e cel care-l pui cu tine ... Si pana am dat de perioada aia nasoala eram de stul de bine in grafic ... dar pe la mijlocul lui sept am clacat. va trebui sa ma invat sa fiu mai puternica si sa nu ma refugiez la mancare cand am probleme ...
Dar stau si ma gandesc mai fetelor, se zice ca suma viciilor e constanta. Pai daca de viciul fumatului am scapat, si scap si de viciul mancatului ... va dati seama ce vicii imense trebe sa-mi gasesc ca inlocuitori?!??
Ehe..asa viciu mi-as dori si eu...
Imi place rochita, si astept poze cu tine in rochita, de la intalnirea din iunie 2011.Am zis!

Fetele , am citit pe fuga acum , noroc ca n-ati mai scris mult.
Sper ca ati avut un weekend frumos.
Eu azi am bagat smotru cu al meu...in curand ma duc la o baita .
La Brasov ninge tare ..s-a depus zapada , doar ca e din aia apoasa, grea.
In afara de curatenie , am mai impodobit prin casa , numai bradul mai lipseste.
Va pup si o seara frumoasa.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3330 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 17:40:12
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Fetelorrr am dat de naibaam variolaaaace ma fac???????? Ma scrpin de cred ca o sa-mi crape pielea si nu mai pot.Am intrat numai un pic ca mi-e dor de voi nu stiu daca stau mai mult.aaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
AI fost la doctor Ela ? Nu poti suna pe cineva sa te sfatuiasca (gen doctor, asistenta) , vreo cunostinta ?
Imi pare tare rau sa aud ca nu te simti bine.
Multa sanatate
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
30 ani, greutate, jurnal, kilograme, prieteni, sanatos, slabire, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5157 10 nov 2010 23:27:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4242 23 sep 2010 07:42:01
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole