View Single Post
  #3372 (permalink)  
Vechi 13 mar 2011, 14:17:57
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)

Citat:
Anterior postat de cristinelll Vezi mesajul

Eu una n-am probleme cu dulciurile (in afara de inghetata ca de la ea nu ma abtin orice ar fi ). La mine expira ciocolata in casa dar in schimb imi plac alte lucruri ce ingrasa precum cartofii, chiflele albe buna pufoase , fistic, sarmalute cum spui tu, mancarea buna in general. Eh, cu Dumnezeu inainte, trebuie sa reusesc si eu. Te am pe tine exemplul cel mai bun ca se poate. M-am hotarat sa merg si eu zilnic la sala mai ales ca noua ne plateste firma acest lucru si e si pacat sa nu profit de asta. I-am zis deja mamei ca o sa o rog sa stea cu mogaldeata mea in fiecare dimineata cate 1 ora sa merg la sala si de 2 ori pe saptamana ma duc cu o prietena la Zumba deci sa speram ca ma vor ajuta toate astea Sunt optimista! Eu mananc si de plictiseala asta e cel mai rau si cel mai rau si mai rau este ca mananc majoritatea mancarii dupa ora 18 Cu chestia asta nu stiu cum sa ma lupt ca indiferent ca mananc sau nu pana la ora pranzului mie seara incep sa imi vina foamea si poftele Asta e chinul meu cel mai mare ca seara sunt cel mai libera ca adoarme si micuta mea si m-as relaxa mancand ceva pe indelete nu tot pe fuga precum ar fi ziua
Da fiecare cu piticii lui...eu la mancare nu am probleme...ma abtin de la orice fara cel mai mic stres...in schimb dak vad praji s-a terminatAsa k am impus dictatura la mine in casa...praji nu se cumpara decat ce nu imi place mie sau de sarbatori k sa nu fiu in pericolSigur k te va ajuta sportul...ba chiar ai sa vezi singurik si bonusurile sportului...pe langa slabit ti se va modela frumos si corpul plus k nu ti se va lasa pielea k la babe din cauza slabituluiEu sa stii k am obs k dak iau micul dejun cum trebuie,pranzul cum trebuie si makr 1 gustare foamea nu mai imi este foame din aia de nebun...pot manca normal la cina...in schimb dak sar peste vreo masa atunci e jale...pt k seara mi se face o foame de lupeu cina o iau mereu tarziu pt k asa am programul...termin munk la 22dar pt faptul k am grija sa ma culc la minim 3 ore dupa masa nu am avut probleme...pt k se spune k nu mancatul seara ingrasa...ci faptul k te culci cu burta plina
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......