View Single Post
  #34 (permalink)  
Vechi 17 aug 2012, 07:38:26
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal Binge Eating (catubrrr)

Citat:
Anterior postat de catubrrr Vezi mesajul
Buna fetelor!

Multumesc de raspunsuri. Da, din pacate sunt sigura ca sunt 5000 e cal, sunt chiar mai mult. Din pacate am avut si ieri episodul. Rezultatul 64 de kg. Fetelor sunteti niste eroi pentru mine ca ati reusit sa scapati de chestia asta. Acum a doua zi stau si ma gandesc si efectiv am starea aia de neputinta si mai ales va jur ca mi-e frica de mine si de sentimentul ca habar n-am ce sa mananc. As trece pe o alimentatie normala dar va spun sincer ca mi-e frica. Mai ales de faptul ca nu stiu sa mananc, probabil voi manca o groaza, probabil ca ma voi ingrasa inca si mai mult. Nici nu mai stiu ce sa fac.

Azi nu am mancat nimic, inca nu mi-e foame, cred si eu dupa ieri.

Sunt ingrozita de faptul ca daca ma las sa mananc normal ma voi face tripla, deja ca sunt complexata, ca nici nu imi vine sa ies din casa cand ma uit in oglinda. ( sa nu imi spuneti ca nu sunt grasa si sa incercati sa ma faceti sa ma simt mai bine ca din pacate sunt atat de complexata incat face mai rau). Nu stiu ce voi face, de maine, o sa ma gandesc cand ma linistesc. Sa aveti o zi frumoasa!
Stii?n-o sa mearga fericit din prima zi , dar vei scapa mancand mai echilibrat.
Eu merg pe proteine +salate gen salata+putina telemea+carne.Acum ca e vara o fac mare si-mi ajunge
N-ajungi tripla , incearca o saptamana.
Stiu momentul cand nu vrei sa iesi din casa..l-am avut si eu de n ori.
CUm a ramas?Te puuuupAi grija de tine , incearca si alimentatia ok(asta nu inseasmna ca ai voie dulciuri , eu de ex nu mananc maine , cartofi , orez deloc.)
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



Răspuns cu citat