Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3459 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 17:30:09
mara_merkel's Avatar
mara_merkel mara_merkel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: den haag, Olanda
Vârsta: 35
Dieta: dieta personalizata
Date: 167.5cm, 67.7kg
Mesaje: 440
Aprecieri acordate: 165
Am fost apreciat(a) de 225 ori in 165 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de mateod Vezi mesajul
Buna Slabute,

Cristina, nu cred ca ai citit ultimul meu post...

Mara draga, nu te-am mai vazut online azi si ieri, sper sa iti fi revenit. E greu , este extrem de greu cu tot ceea ce inseamana disciplina atat la sport cat si la mancare.
Eu sunt intr-o pauza de la sport, nu am mai fost de joi, simteam ca obosisem... poate incep de azi iar..sau poate de luni. Inca nu am scapat de kg de dupa trisat Offf, off, urmatorul dulce va fi ceva fara zahar, deci conform. pupici
Buna Teo,

Din pacate am racit foarte tare,mi-e foarte rau...Stau in pat toata ziua, iau pastile si mananc foarte mult...Am pus la loc toate kg pana la 64kg...Dar mai bine sa imi revin mai repede si sa ma pot duce din nou la sala.Nu imi place sa stau la pat ca o batrana.
Nu e bine sa faci pauze asa de mari de la sala.O sa iti fie foarte greu cand o sa mergi din nou ...Incearca sa te mobilizezi si sa mergi la sala, o pauza atat de lunga te va face sa renunti definitiv la sala.Poti face mai putin ,tot e mai bine decat deloc O sa vezi ce bine o sa te simti daca reusesti sa faci cat de putina miscare.Fa-ti un obicei de a te duce de 3 ori pe saptamana.
Pupici
__________________
The difference between reaching your goal and not reaching your goal is equal to the difference between doing and trying.

"If you fail to plan,you are planning to fail"
Benjamin Frenklin
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui mara_merkel:
Q88 (20 feb 2013)