Subiect: Jurnal Zoe
View Single Post
  #3465 (permalink)  
Vechi 22 aug 2017, 12:54:19
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.736
Aprecieri acordate: 11.147
Am fost apreciat(a) de 10.558 ori in 5.263 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Citat:
Anterior postat de frumoasa Vezi mesajul
eu mi-am pierdut vocea de citeva ori si doar cu antibiotic mi-a trecut, chiar daca urasc sa iau medicamanete, cind am vazut ca nu trece cu natriste, am mers la dr si mi-a dat, cind nu e de gluma...nu e, nu avem ce face..trebuie sa ne tratam. ai mare grija de tine
culmea e că mie acum câţiva ani, într-o laringită ţapănă, nu mi-a dat antibiotic, ci inhalaţii şi mi-a fost destul. câte mării, atâtea pălării...
încerc să am, da. tocmai am aflat că una din prietenele cu care plec e şi ea la fel de răcită, aşa că măcar nu mă mai simt singură

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
am inteles, cum crezi tu, eu deja pregatisem plasuca pentru tine sa stii, ca azi tot am venit cu masina, dar atunci ramane sa iti ofer alta data cand poate vom face vreo intalneala a slabutelor ; sinupretul tare bun descarca nasucul bine, doar sa nu-l iei seara ca vor cadea secretiile in gat si provoaca tuse . intr-un episo de reaceala am luat HOMEOGEN si tare bine s-a simtit gatul si a fost eficient! sanatate multaaa. cu drag
facem neapărat întâlnire, da!
bine că mi-ai zis de povestea cu seara, nu ştiam. iar homeogene iau de vineri
pup fata inimoasă!
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Zoe:
adinico (22 aug 2017)