View Single Post
  #35 (permalink)  
Vechi 06 sep 2012, 14:06:42
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal ramonika71 - Hop si eu IN LUPTA CU KILOGRAMELE!

Citat:
Anterior postat de ramonika71 Vezi mesajul
Multumesc pentru invataminte. Am inteles. Pe acolo ma uitam si eu, dar sunt la inceput si cam bajbai...
Cat despre atelierele de margelit eu le-am organizat impreuna cu o prietena, psiholog. Au fost foarte interesante si placute.
Toate prostioarele mi le comand de pe allex, deoarece este la mine in oras si ma duc personal sa le ridic. Si mai este un magazinas la noi in oras de unde poti lua margele si alte chestii.
Fetita mea este pe clasa a VIII-a. Parca tot ca si a ta. Este un an greu. Sper sa fie cu reusita la sfarsit. Unde vrea ea sa intre.
Eu am 41 de ani. Poate ca nu-mi arat toate kilogramele, dar crede-ma ca ele sunt acolo si ma ingrozeste faptul asta. Incepe sa ma enerveze si atunci...trebuie luate masuri urgente.
Te pup.

O sa ma uit si eu pe allex sa vad cum e.Da si fetita mea e to a VIII a.Un an greu pentru ele si cu mari emotii pentru noi.A mea vrea sa dea la mate-info-intensiv engleza.Asta e cel mai bun in orasul nostru.De fapt visul ei e sa devina medic stomatolog,insa stii cum e cu visul din copilarie nu prea se materializeaza neaparat.Asa ca e bine sa faca partea reala ca are mai multe oportunitati pentru atunci cand termina.Ii place si matematica ,insa e buna si la limbi straine.Cu cititul la romana e groaznic,de asta am vrut sa mearga la partea reala.A ta unde vrea sa dea??Sa ai o zi frumoasa!


Ramona care e adresa pt margele?? Se poate comanda online??
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.

Ultima dată editat de grasuta1961; 06 sep 2012 at 14:08:59.