View Single Post
  #351 (permalink)  
Vechi 11 feb 2014, 18:03:48
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Theodora's Diary: Faith, Hope and Chocolate

Citat:
Anterior postat de lucia ely Vezi mesajul
hei eu nu am nici iubit nici sot dar imi fac cadou mie)
(bine nu era pt 14 feb imi schimb culoarea parului poate si tunsoarea ca de vreo 6 ani sunt bruneta si cu paru mai mereu prins
si acum imi schimb:X

eu zic ca e o idee perfecta sa va imbracati in cv mai feminin:X (p,s ar trebui toate sa ne obisnuim sa fim feminine mai mereu! )
Buna!

Pai...si ce culoare vrei sa te faci ?

Asa este...ar trebui sa fim mai feminine...dar viata asta agitata iti impune sa te masculinizezi cateodata, sa devii mai practic, mai "infipt"

Citisem de curand ca parul lung este unul dintre cele mai puternice simboluri ale feminitatii...asa ca am zis sa nu mai mai tund mereu...mai ales ca am si ajuns la culoarea mea naturala, s-a mai regenerat...

Dora, noi iesim de cateva ori pe luna in oras, dar acum e un motiv in plus, cum spui tu...desi suntem amandoi comozi din fire si uneori preferam canapeaua din sufragerie si un film, ne impunem ca macar la 2 saptamani sa iesim undeva ...acum iarna, vara mult mai des, e mai placut la o terasa decat intr-un pub sau restaurant unde trebuie sa inghit tot fumul de tigara.

Imi pregatesc cafeaua mea de orz cu miere, am descoperit-o ieri si imi place mult
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui LOREDANA99:
ladyamneth (11 feb 2014)