View Single Post
  #3567 (permalink)  
Vechi 18 mai 2012, 20:42:15
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Felicitări Simina! De câte ori am nevoie de lumină în viața mea vin aici și găsesc destulă. O să iubești Clujul și cine știe, poate vom bea un ceai împreună acolo, pentru că și eu îmi doresc să mă mut și în prezent caut un loc de muncă, în București nu mi-am găsit locul.

Bravo, bravo și iar bravo. Apropo, ești slabă rău de tot, pardon, adică bine de tot, ultimele poze m-au dat pe spate.

Hug!
Pai, ce pot sa spun decat ca ar fi suuuuper sa vii si tu acolo, nu m-as mai simti asa singura! Dar primesc si vizite! Iti tin pumnii sa iti gasesti ceva cat de curand, ca stiu ca de multe ori ai mentionat lucruri nu tocmai bune despre locul de munca...

Multumesc de complimente. A facut aia o fata azi cand i-am zis cate kg am... si apoi mi-a bagat datele intr-un aparat si mi-a zis ca am o greutate foarte mare, dar pe un ton care sugera ca poate eu nu sunt constienta. Si i-am zis "Tanti, sunt bine, nu m-ai vazut acum 30 + de kg". Deci inca nu ma simt complet slabuta, mai avem...

Imi esti foarte draga si ma bucur ca vii pe aici si gasesti un pic de lumina. Tu cu ce te mai lauzi?

Te pup!
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]