View Single Post
  #36 (permalink)  
Vechi 02 apr 2012, 09:00:22
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal fit4life - unei antrenoare de fitness/aerobic

buna ! am citit si eu ultimul tau post .. interesanta discutie si chiar iti spun ca eu sunt in teste cu aceasta problema de o sapt-2
la fel eram si eu, disperata de calorii .. ajunsesem sa ma gandesc cate calorii are o inghititura de mancare inainte sa o bag in gura .. am vazut la TV si un reportaj despre anorexice .. si parca m`a facut sa ma trezesc la realitate
am zis stop ! trebuie sa ma obisnuiesc sa mananc ca un om normal, portii normale si sanatoase cu care corpul meu s`a obisnuit deja fara a mai avea teama caloriilor
zis si facut, macar pe jumatate .. pt ca in subconstientul meu tot lucreaza putin caloriile astea si teama .. dar incerc sa le ignor cat pot de mult .. momentan nu vad nicio schimbare in rau, adica ingrasare .. mie mi se pare ca am ramas la fel .. cantarul nu merge bine si nu pot sa ma cantaresc (nici nu`mi place de altfel) .. iar la masuri am ramas la fel ! deci se poate !
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].