View Single Post
  #36 (permalink)  
Vechi 19 sep 2012, 21:51:54
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Branza de la tarani

Citat:
Anterior postat de liudy9k Vezi mesajul
Fetelor, iertati-ma ca voi scrie un pic pe langa subiect. Am cumparat o branza de la Hochland si nu am gasit-o in baza de alimente. Am hotarat sa o introduc eu si, dupa 10 minute de completari, mi se afiseaza mesajul ca acest aliment a fost deja introdus. Ma poate invata cineva cum sa fiu sigura ca un produs exista sau nu in baza de alimente. Mi s-a mai intamplat sa nu gasesc produsul dorit si a trebuit sa bag un alt produs asemanator ca valori, dar mi-ar placea sa stiu cum se cauta un produs specific pt care stii sigur codul de bare. Multumesc!
Buna si bine ai venit

Trebuie sa folosesti functia de cautare.
Bifeaza casuta "denumire exacta" si scrie denumirea. De exemplu: branza hochland sau crema de branza hochland, sau branza topita hochland, etc.

In momentul de fata, cautarea in functie de codul de bare nu este activata dintr-un simplu motiv, baza de date cu codurile de bare inca nu a fost completata.
In pagina fiecarui aliment exista aceasta imaginuta , prin care se poate propune codul de bare al respectivului aliment.

Daca mai ai intrebari, scrie-ne
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat