View Single Post
  #36 (permalink)  
Vechi 14 nov 2011, 15:06:04
adinico's Avatar
adinico adinico este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Rina si cat mai multa miscare
Date: 165cm, 79.6kg
Mesaje: 3.919
Aprecieri acordate: 8.165
Am fost apreciat(a) de 5.317 ori in 2.849 mesaje
Implicit Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Ma laud si eu cu o saptamana in care am miscat cantarul bine de tot: -2,6 kg. Sa vedem daca au fost doar apa sau daca o sa le pun imediat la loc, in ciuda dietei... Spor la toata lumea!
bravooooooo! succes fii pozitiva te rog ....cu siguranta nu le pui daca nu calci stramb

uite si pentru ANDRA LA mesaj special !! nu esti singura uite ma laud si eu !!!!! ....ma laud ca ma simt bine de cand sunt aici cu voi in sensul ca "gandesc" mai mult inainte de a manca ceva, am un program mai riguros de mancare si Rina ma ajuta mult , cele 4 zile de program sunt nemaipomenite !!! ma simt din ce in ce mai bine si motivatia vine din mine ; mai povestea cineva ..anterior daca inainte eram suparata pe mine poate uneori si uitam cat mancam si apoi deveneam nervoasa pe copil pe sot pe altii bineteles ...acum s-au schimbat multe.. sunt mai atenta si nici nu ma mai enervez nici pe mine nici pe altii si caut sa fiu mai obiectiva si mai calculata . si zic ca se poate si e minunat sa te gandesti in primul rand la sanatatea ta si a celorlati..si apoi la restul ...ma rog in toate e bine sa fie un echilibru si important e sa-l gasim acest ECHILIBRU!!!!!! Va pup pe toate ...succes !!!

am o sapt de rina ...sigur e bine..simt pe haine nu ma cantaresc deocamdata ...dar va spun zilele astea sa fie surpriza!!!
__________________
02.02-85; 20.02-84.9; 04.04-84.5 kg; 02.05-82.3 kg; 13.05-81.7
... 31.07-81.9 kg ...

Ultima dată editat de adinico; 14 nov 2011 at 15:20:22.
Răspuns cu citat